Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igaz hogy akik a balcsin...

Igaz hogy akik a balcsin laknak 10-20 éve azok nem járnak le fürdeni a vízbe?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsés dolog általánosítani. Bizonyára az akinek minden nap rendelkezésére áll a strandolás lehetősége, annak kevésbé lesz élmény és kihasználandó lehetőség; azokhoz képest, akik évente csak pár napra tudják ezt megtenni.
2023. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rám pl. igaz. Balaton parti városban születtem és nőttem fel. Kb. 6 éve nem voltam a Balatonban (most 23 vagyok, két éve költöztem fel Budapestre költöztem). De én alapból nem szeretek pancsolni, szóval nem belőlem kell kiindulni.

A partra azért le szoktam menni sétálni/biciklizni, ha hazalátogatok szüleimhez.

2023. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nagynénémre igaz. Kb fél órára lakik a strandtól már sok éve, de egyszer sem volt. Mióta megtudtam, hogy odáig süllyedtek egyes emberek hogy belehugyoznak és szarnak a vízbe, én sem járok, pedig én is csak kb másfél órára lakok tömegközlekedéssel.
2023. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
4: Képzeld, a halak is belesz.rnak...
2023. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

#5:

Meg a vízisiklók is meg a madarak meg még ki tudja mi. Ennyike. 😄

2023. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben munka miatt rendszeresen jártam Balatonfüredre. Az ottani közvetlen munkatársam és a családja sem járt le a strandra, legalábbis nem fürdési céllal, csak az ottani étterembe iszogatni. A fiatalabbak között voltak ketten, akik vitorláztak. Duna mellett van nyaralóm, sokan itt sem járnak le, van, aki képes elmenni a szomszéd város medencés strandjára. Pedig itt nálunk gyönyörű szabad strand van. És nem csak az itt lakók, a nyaralótulajdonosok között is több ilyen van. Persze azért nem mindenki ilyen, de ezt soha nem fogom megérteni.

N

2023. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is balatoni vagyok, évek óta nem voltam. Mindig is ritkán jártunk.
2023. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Sztem a Balaton borzasztó és nyomasztó nyaraló hely

Nem tudom ki az isten menne oda

2023. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!