Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kit kell bokor irtás, kivágás...

Kit kell bokor irtás, kivágás miatt keresni? Városüzemeltetés?

Figyelt kérdés

A társasházunk mögött van egy bokros terület ami végülis csak ilyen sarki alakban van L.

Az a gondom vele hogy

1. a hajléktalanok egyfolytában a szemetet vagy a sörös flakonokat zsákostól dobálják be hogy majd később elviszik.

2. Nagyon idegesítő öreg nő egyfolytában vernyákol a kóbor macskáknak, itt eteti őket meg gügyög nekik mindezt hangosan hogy hallja az összes lakó. Már szóltam neki mikor reggel 6kor elkezdett kiabálni a macskáknak mert eteti őket és szó szerint a szájukba akarja adni, nem rakja le hanem addig kiabál nekik még elő nem mennek.

3. Újdonságképp mivel eldugott területnek nézik sokan, az más tészta hogy az erkélyről ablakból mindent látni, nyilvános vécének használják nem csak kis hanem nagy dologra is. Van aki lelkes visszatérő. Vagy csak szereti ha nézik pisilés...stb közben?

4. Ha épp nem dugnak, akkor ujjazzák egymást, vagy láthatunk éjszakai szopást egybekötve szexxel.


Igazából semmi értelme ennek a bokornak a földszintesek örülnek gondolom hogy kevésbé látható az ablakuk. De több értelme nincs.


2023. jún. 25. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Nem a bokrot kell kivágatni, hanem a deviánsakat elzavarni meg megbüntetni. Rendőrt pl. luxus hívni ha valakit szopnak meg a bokorban végzi a dolgát? A 107 ingyenes, csak szólok... Szerencsétlen bokor mit tehet arról hogy az emberek hülyék meg igénytelenek? Mt gondolsz, ha kivágatod, akkor a csöves nem fog máshova menni kulni, meg a részeg párok nem fognak máshol ugyanígy dugni?

Gondolkodjunk már, nem olyan nagy dolog!

2023. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Közös képviselőt.
2023. jún. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Közterületi wc ügyben van tapasztalatom: katasztrófa a helyzet. Én is szoktam bokros területen pisilni, mert nincs más lehetőség. Ha annyi idő alatt odaér a rendőrség, akkor megbüntethet. Szrni mondjuk nem szoktam. A szexet is meg tudom érteni. Ha nem tetszik, akkor szerintem ne leskelődj, a hajléktalanok élete amúgy is tragédia, ha odarakja a cuccát, akkor odarakja. Ne legyél ennyire merev!
2023. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Közös képviselőnek kell jelezni. Ha ő nem tud (nem akar) csinálni semmit, akkor a jegyzőnél lehet érdeklődni, hogy az a rész a város tulajdona e, és kinek a feladata lenne a rendben tartása. Nálunk van (34 ezer fős város) közbiztonsági referens is, szerintem ő is tud segíteni ilyen helyzetekben.

Mindenhol vannak ilyen elhanyagolt részek, sokszor önkormányzati tulajdonban. Csak a nyakukra kell járni, és előbb vagy utóbb rendbe teszik, ha hozzájuk tartozik.

2023. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!