Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszprémmel (esetleg még...

Veszprémmel (esetleg még Székesfehérvárral) mi a helyzet/baj? Mindenki a Győr-Sopron-Budapest szentháromságba kíván költözni innen keletről! Valamiért Veszprém jóval kevésbé élhető, nem igazán ajánlható? Fehérvárral is lennének (valamiféle) gondok?

Figyelt kérdés

Miért nem igazán akarnak e kettő városba, illetve az ezeket környező falvakba költözni az emberek (legalábbis nagy részük)? Folyton csak Győr, vagy Budapest.


Például nem sokkal, csupán alig magasabbak a fizetések Nyíregyházához képest? Vagy Sopronhoz viszonyítva sokkal rosszabb a közbiztonság (házakba történő betörések, kétes, zaklató alakok esténként)? Mik lehetnek az okok, hogy e két városról és azok környékéről meglehetősen ritkán esik szó a "nagy nyugati hármashoz" képest?



2023. júl. 1. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki nem tud válaszolni a kérdésre? Vagy netalán esetleg valami rosszat ír(hat)tam?
2023. júl. 1. 23:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, honnan tájékozódsz, Veszprém már nem első alkalommal lett idén is megválasztva a legélhetőbb magyar városnak :D Szuper hely, csak szörnyen kicsi és lassú, úgyhogy leginkább 40 felett élhető, úgy viszont hibátlan.
2023. júl. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom jobbak a fizetések az általad említett három városban. Sopronból meg a legtöbben Ausztriába ingáznak.
2023. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszprémbe alig van fizető munka.
2023. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszprémi vagyok. Szerintem nagyon drága város. Mind lakás /ház /albérlet szempontjából is. A fizetés??? Lehetne jobb is.
2023. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!