Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Csobogós utcai lakótelepen...

A Csobogós utcai lakótelepen milyen lakni? (Budapest, Rákospalota, XV. ker.)

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy közlekedésileg jó, mert ott van a 12-es villamos és az 5-ös, 104-es, 125-ös, 170-es, 204-es, és 231-es busz. Illetve kis sétával a 14-es villamos Töltés utcai megállója.


Tudna valaki mesélni nekem erről a Csobogós utcai lakótelep és környékéről? Milyen ott lakni?



2023. júl. 16. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A semmi kozepe. Belvaros messze van.
2023. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Én nem nevezném közlekedésileg olyan jónak. Én bár nem ott lakom, de többször voltam ott. Oké, elérsz pl. 12-es villamossal vagy a 104, 204 busszal Újpest központba, de onnan még azért bőven kell menni a centrumba. Igaz, mostmár hogy a metró működik, így azért nem olyan rossz a helyzet, de akkor sem nevezném ezt jó közlekedésnek.


Ami a lakótelepet illeti, nekem tetszik, olyan kisvárosi hangulata van. Viszonylag rendezett, sok a zöld, sok növényt ültettek. Ezek persze csak az én benyomásaim, mivel ugye nem ott lakom. De nekem mondjuk barátságosabb környék mint mondjuk Újpalota.

2023. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!