Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vennél olyan utcában házat,aho...

Vennél olyan utcában házat,ahol földút van?

Figyelt kérdés
Nagyon sok újépítésű környéken még nincs vagy nem is lesz aszfaltút és erről kérném a véleményeteket,hogy költöznétek e ilyen utcába.
2023. júl. 17. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs aszfalt és nem is hinném, hogy lesz.

Ha nem lenne kocsi, a nagy esőzések miatt lett volna olyan, hogy nem tudtam volna az utcából kimenni. Sok a por emiatt sajnos, de alapvetően lehet élni nélküle.

Ennyi miatt még simán vennék most is házat ilyen utcában. De van akinek ennyi miatt már szóban sem jöhet.

Szerintem mindenki tud mérlegelni.

2023. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nezd meg mennyi megcsinalni az aszfaltutat a rendes uthoz. Es ugy merlegelj.
2023. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem ilyet (méghozzá nagy, modern, drága házat), ez volt az egyetlen negatívum. Aztán 1 héttel később leaszfaltozták az utcát... :) :) :)
2023. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attoo fugg milyen hosszu a foldut
2023. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen minőségű az út, milyen a talaj. Ahol nagy eső után csak kb tankkal lehet menni, ott nyílván nem, de jártam már jópár olyan helyen, ami probléma nélkül járható volt egy kis suzukival is.
2023. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, kizárt.

Ültetett autó, problémás a földút, hiába a mantra, hogy karbantartják, esőben sáros, szárazságban poros. Nem csak a kocsinak nem jó, de a lakásban is több lesz mindig a kosz/por. Ráadásul többnyire az ilyen utcák a városok peremén vannak, egy infrastruktúra sem rózsás. (tömegközlekedés messze, boltok nicnsenek stb.)

2023. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*egyéb infrastruktúra


#6

2023. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert idővel ott is kiépül majd.
2023. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Jah, Érden is ezt hitték a '70-es években :D
2023. júl. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!