Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha egy faluban valakit kifogna...

Ha egy faluban valakit kifognak, kiközösítenek és piszkálnak állandóan, arra az az egyetlen megoldás ha eltűnik a szemük elől, elkerül onnan?

Figyelt kérdés
Maguktól nem fogják békénhagyni soha?
2023. júl. 20. 03:18
 1/5 anonim válasza:
83%

Helo!


Függ, hogy azért milyen idősekről van szó, de az emberek olyan ember felé, akit nem ismernek annyira - nem is akarnak -, nagyon nehezen változnak meg. Főleg az, aki buta paraszt.

I. Nézd, vagy beszélsz velük és meglátod mi lesz - ha semmi változás, akkor a 2. opció lehetséges, ha az nem tetszik, akkor a 3.-, vagy II: ignorálod őket teljes mértékben, minden téren III. elköltözöl, mert neked fontos, hogy ahol élsz, ne buta csírákkal legyél együtt, hanem egy olyan közösség, amivel azért lehet valamilyen pozitív kapcsolatot teremteni

Voltaképp ez a 3 lehetőség jöhet szóba.

=bár megjegyzem őszintén, hogy minek vesztegetnéd az erődet senkiháziakra? Költözz el, új hely, új lehetőségek, új emberek, sokkal jobb, mint ilyen embereknek "megfelelni".

2023. júl. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hosszúhajú ***** válasza:
52%
nem feltétlen. viszont nagy meló kell hozzá hogy megváltozzanak. és az biztos hogy idő. és még akkor sem az az esélyesebb hogy sikerül. filmekben meg sorozatokban láttam olyat hogy mégis maradtak ilyen helyen és rengeteg idő kitartás és elszántság kellett hogy a körülmények megváltozzanak, tenniük kellett érte. de attól függ miért közösítik ki. mert ha pl egy - hülye példa lesz - börtönbe volt gyilkosságért, akkor nem tud olyat tenni hogy változzon a vélemény.de ha csak szimpla irigység, vagy apró marhaság, akkor meg lehet próbálni.
2023. júl. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jobb ha csak az egyikkel beszélsz.


Egyedül az ember általában értelmesebb, de tömegben sokszor kretén állattá válik.

2023. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl. nem is nagyon kommunikálok a faluban senkivel, mert alig mozdulok ki. Tele a falu cigánnyal meg olyan fehér emberekkel, akikkel életemben alig beszéltem. Szóval tartom a távolságot mindenkivel, így nem érhetnek kellemetlen dolgok. Akikkel néha váltok pár szót, mind udvariasak.
2023. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk engem aztán full nem érdekel, hogy Mariska meg Jóska milyen hülyeségeket gondolnak - terjesztenek rólam.


Nem foglalkozom kicsinyes, gyáva emberekkel, akik a szemembe nem merik mondani, hanem visszahallom.

2023. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!