Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolc környékén mely települ...

Miskolc környékén mely településeket ajánlanátok letelepedésre? (Gesztely, Hernádnémeti, Emőd, Sajószentpéter)? Ezek rendezett települések?

Figyelt kérdés
Ezek viszonylag olcsóbbak, mint mondjuk Kistokaj, Mályi, Szirmabesenyő, de egy kicsit meszebb is vannak már Miskolctól.

2023. júl. 20. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajószentpéter nincs messze, és az város.


Akkor már Kazincbarcikát ajánlom. Rendezettebb város, mint Péter, és Péter után van nem sokkal. Miskolctól 25 km.

2023. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Barcikán is sajnos drágák az ingatlanok
2023. júl. 20. 08:50
 3/12 qborka ***** válasza:
63%
Szerencs.
2023. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az pedig már túl messze van, majdnem 40 km Miskolctól
2023. júl. 20. 09:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Azok a települések nem jók, amiket én írtam?
2023. júl. 20. 09:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyékládháza nekem a favorit, illetve Mályi és Emőd
2023. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hernádnémetit vagy gesztelyt választanám

még pedig azért mert viszonylag

közel van miskolchoz kb 18km

a másik meg az hogy az út nagyrésze autó úton van tehát 1/ 110 el lehet menni 2/kisebb a baleset veszély mivel nincs szembe forgalom tehát kizárt a frontális ütközés


én miskolci vagyok,falura szeretnék majd költözni

de kizárólag olyan falúra amit nem főúton kell megközelíteni

mert mostanába nagyon sok a frontális karamból amit szeretnék elkerülni éppen ezért tökéletes lehet hernádnémeti vagy gesztely!!

2023. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
81%

Sajószentpéter a legszennyezettebb levegőjű város (a környéken biztosan). Mályi, Nyékládháza, Emőd óriási átmenő forgalmú települések, egyáltalán nem ajánlom.

Felsőzsolca tökéletes lehet, kb. 1-2 km Miskolc határától, városi busz jár oda, ugyanakkor kisvárosi minősítése ellenére is falusi jellegű.

Szerintem az ingatlanrak is teljesen rendben vannak.

Gesztelyt, Hernádnémetit azért nem választanám, mert Miskolctól keletre nem szabad költözni!

2023. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Felsőzsolcát én is csak ajánlani tudom. Ha mindenképpen a felsoroltak közül kell választani, akkor Gesztelyt mondanám.
2023. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Emődöt tuti nem, tele van legalja c kategóriással
2023. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!