Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek ásotthalomról?

Mi a véleményetek ásotthalomról?

Figyelt kérdés
Tényleg rossz ott élni?
2023. aug. 4. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Van akinek jó.

[link]

2023. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél óra Szeged Belvárosa, közel van akár Szabadka, Baja is, Csongrád megye szerintem egyik legszebb része a hatalmas erdőkkel... szerintem egyetlen egy hátránya van az pedig az hogy migrációs útvonalon fekszik.
2023. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem célszerű oda költözni a migránsok miatt?
2023. aug. 4. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mondatja bárki hogy álprobléma meg rémhírek de tény hogy tele vannak az erdők is elhagyatott kabátokkal, szeméttel, autókkal - saccra kb. az egytizede jön le a médiában annak ami ott folyik. Rendőrök mindenhol pedig, az egyetlen benzinkúton kb mindig ők vannak. Nekem nem lenne komfortos ilyen helyen lakni, mozogni, de nem vagyunk egyformák. Van aki pl. nem is szeret erdőben sétálgatni, nekem létszükséglet, Ásotthalomnak meg pont egyik erőssége lehetne. A falu belső része egyébként tök átlagos, ott nyílván nincsenek ilyen problémák. De ezeknek a falvaknak pont a kiterjedt tanyavilág lenne a vonzereje, sőt a lényege. Most érted, hogy hagysz kinn egy szerszámoskamrában cuccokat, a fákon gyümölcsöket, ha nem tudod aznap éjszaka kik és hányan vonulnak át rajta. De mondom, ezek szubjektív szempontok. Aztán a határ túloldalán 100× rosszabb a helyzet de ugye ismerünk olyat aki szerint az is kamu. Nem tudom, én lövöldözést távolról sem akarok hallani, a kertem végében különösen.

Eggyel "följebb", Zákanyszék, Forrásokat, Bordány ezek már jó helyek, ha a Homokhátság a cél.

Én személy szerint mint mondtam nagyon sajnálom ezt, szuper hely lehetne a palicsi tóig nyúló fenyvesekkel, homokbuckákkal, kéktúrával, csönddel-nyugival, jó lokációval, bringáút, országút, minden lenne igazából...

2023. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*FORRÁSKÚT
2023. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ásotthalomról annyit tudok, hogy Magyarország déli határán van Röszke térségében és egy olyan tanyavilágnak a gyűjtőneve, amelyet nagybetűvel kezdődően írnak le.
2023. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a migrációra gondolsz ezt így nehéz le írni.


Szüleim ott élnek tanyán nincs messze tőlük a tranzit út, de hozzájuk nem járkálnak be, viszont a 150-200 méterre lévő szomszéd panaszkodik, hogy állandóan bejárknak a kertjébe.


Nem egy olyan ember van aki közvetlen a tranzit útvonalon lakik és azon kívül, hogy járkálnak a csempészek/rendőrök kocsival annyira epikusan mást nem vesz észre. (Nem járkálnak be hozzá)


Általában egyébként a lakott tanyákra nem nagyon járnak be, inkább a lakatlanokba.

2023. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!