Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miami -ba költözés ?

Miami -ba költözés ?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri? elsősorban az ott élőktől kérdezném vagy aki huzamosabb ideig volt ott,mennyire veszélyes?meg lehet élni mondjuk egy átlag fizestesből,az emberek milyenek?angolul anyanyelvi szinten beszélek,spanyolul pedig közép fokig tudok,de ezen még kicsit csiszolni fogok mert Miamiban a spanyol nyelv szinte elengedhetetlen, már sokat olvastam minden hol Miamiről,de még kiváncsi vagyok más véleményére is.előre is köszönöm a válaszokat ,jöhet negatív válasz is csak minden ami igaz ,teljesen őszintén mindenről.az olyan dolgokat hogy lehetetlen ki jutni Amerikában ezeket nem kérem mert mindennel tisztába vagyok.24L
2023. aug. 4. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk tudni kellene, hogy milyen végzettséged van, milyen területen szeretnél dolgozni.

Az emberek meg ilyenek meg olyanok, pont úgy mint Magyarországon.

2023. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Többször is jártam Miamiban.

A szupergazdagok hihetetlen méretű és kinézetű sok száz m2-es vízparti luxusvillái és óriásyachtjaitól a színesbőrűek által lakott lepukkant és veszélyes negyedekig bő a választék.

Az anyagiak határozzák meg az emberek körülményeit és életszínvonalát.

Az meg, hogy beszéled a helyi nyelvet az ott semmit sem jelent, hiszen az utolsó hajléktalan is beszéli.

Nem írtad, hogy milyen szakmád v. végzettséged van, de hivatalosan senki sem fog alkalmazni, vagy csak feketén és fillérekért.

2023. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Floridában készülj fel a következőkre:

- cápák

- tűzhangyák

- lepra

- aligátorok

- csörgőkígyók

- hurrikánok


én szóltam...

2023. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Lefognak lőni te csaj.
2023. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!