Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Régi Társasházi épület hátsó...

Arpi1969 kérdése:

Régi Társasházi épület hátsó bejárat betonján jogosan parkol az egyik lakó mintha az övé lenne a hely? egyáltalán ez parkolónak számít? Én mint földszinti lakó igényt tarthatnék erre a helyre szintén?(hogy ne zavarjon amikor csapkodja a kocsiajtókat)

Figyelt kérdés
Azért mert évek óta benne parkol a társasház hátsó kapuja előtti betonplaccon akkor ez azt jelenti hogy ez az ő tulajdona? (mert úgy viselkedik) Kiraktam egy kólásüveget erre a placcra hogy jelezzem hogy foglalt mára, erre órákon át itt szaladgált és visítozott felbátorodásában)

#parkolás #társasház #hátsó gyalogos kapubejáró
2023. aug. 13. 19:26
A kérdező szavazást indított:
rendezni lehet a kérdést normálisan
megoldhatatlan porbléma: no chance
mókusok
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam az hogy hátsó bejárat betonja? Jogilag ilyen megfogalmazás nincs.


Közterulet vagy nem?

2023. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a hátsó bejárat betonja? Helyesen.
2023. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az épület hátsó bejárata 3 szárnyu ajtó kb 3 méter széles lehet, és itt van egy ilyen 3 méterszéles betoncsík, az ajtó szélességében ez megy rá a közútra, szóval ez egy ilyen betonplacc a ház mögött, ezen parkol 1 db bszott nagy dizel gékkocsi, annak az ajtaját csapkodja főleg éjjel és hajnalban 6 előtt, ezért tettem fel a kérdést
2023. aug. 13. 19:36
 4/5 A kérdező kommentje:
a placcon 1 nagy kocsi fér el, a fele közterület lehet a közvetlen házmelletti 2 méter gondolom a házé lehet a fene se tudja a földhivatalban hogy van nyilvántartva.
2023. aug. 13. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha közterulet, és nem tiltja semmi tábla, akkor parkolhat ott.
2023. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!