Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az Egyesült Államok az ÁLOM?

Az Egyesült Államok az ÁLOM?

Figyelt kérdés

Ha az átlagos helyeket nézzük... Amerikában a városok, az építések, a kertek, az utcák, a sok fa, a természeti adottságai és úgy összességében MINDEN fenomenális. Oké, ott is ezer problémájuk van az embereknek, de ha olyan helyen élhetnék, magasról tennék azokra a problémákra. Lényegében ugyanazt élem meg, mert rossz körülmények között élek, csak ótvar városban, stb. Valahogy Magyarország természeti adottságai sem érdekelnek, de lehet rossz helyen nézelődtem eddig?


Mit gondoltok erről?



2023. aug. 13. 23:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

A film nem tükrözi a valóságot.

Ott is vannak lepusztult gettók

2023. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudom, de az átlag helyekről beszéltem. A Google Térképben már több mint 10 órát töltöttem azzal, hogy Amerika utcáin "barangolok", és nagyrészt olyan, ami a filmekben van. De nem is az a lényeg, hogy olyan legyen. Alapból jobban tetszik az a stílus és minden, amit képviselnek.
2023. aug. 13. 23:11
 3/21 A kérdező kommentje:

[link] [link]

[link]

Néhány példa.

2023. aug. 13. 23:13
 4/21 A kérdező kommentje:

Az elsőt két részre bontotta, vagy nem tudom mit csinált, de másodjára sem tudja normálisan linkelni.

Ez normálisan működik: [link]

2023. aug. 13. 23:14
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Számomra az. Egy álom. Nagyon szeretnék eljutni oda.
2023. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Én pl Spanyolország egy területén éltem, ami gyönyrű hely, de a hétköznapjaimból annyi emlékem van, hogy bementem a suliba, hazajöttem a suliból, írtam a leckét, aztán hévégén meg elmentem valamilyen nevezetességet megnézni vagy valahova kirándulni. Viszont amikor már mindent láttál és huszadszorra kell megnézned ugyanazt, mert egyszer jön az egyik rokon, utána a másik rokon, utána a család egyik barátja, aztán a másik, és így tovább, akkor egy idő után már nincs akkora varázsa. Pár hónap alatt már hozzá lehet szokni az egészhez, már nem egy izgalmas új helyen élsz.


Amerikában sem mindegy, hogy hol laksz, mennyi idő onnan eljutni a nevezetességekhez, aztán mi lesz, ha mindent láttál a környéken, mert ahhoz, hogy távolabb is szétnézz már több pénz és idő kell.

2023. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Én Olaszországgal vagyok így! Egész hátralévő életemben el lennék a több száz éves régi kis városokban, hegyi falvakban, a tengerparton jó kajákat és italokat fogyasztva és élvezni az igazi dolce vitát! :D
2023. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Spanyolország és Olaszország is káprázatos hely, ott is szívesen élnék.

#7 - Mi tart vissza ettől az életstílustól? Ha gondolod, pakolhatunk és mehetünk. :D

#6 - Melyik területén éltél? Mennyi ideig voltál kint?

2023. aug. 14. 00:06
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi. Többször jártam az Egyesült Államokban és bár több dolog nagyon tetszett, sose élnék ott. Egyszerűen kulturálisan nem illik hozzám, illetve találtam olyan helyeket, ami társadalmilag és élerstílusban is jóval közelebb áll az igényeimhez.

Nekem Olaszország és Skócia voltak mindig is az álomhelyek (egyebek mellett) és jelenleg Olaszországban élek, rendszeres utazásokkal Skóciába (és más számomra vonzó helyekre).

2023. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Ruthie Camden is Skóciában töltötte a nyarat, aztán a Hetedik Mennyország utolsó évadában csak az volt a szavajárása, hogy bezzeg Skóciában.
2023. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!