Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyöngyös mellől minden nap...

Gyöngyös mellől minden nap Gödöllőre ingázni autóval?

Figyelt kérdés

Egy Gyöngyös melletti faluban lakom.

A környéken egyszerűen nincs olyan munka, amit keresek.

Havi kb 110 ezer forint menne el csak a benzinre, a munkáltató ebből kb 40 ezret fizet, szóval nekem 70 ezret kéne.

A fizetés kb nettó 300-350 ezer ft, és van 13. havi fizu is.

Kb 40-45 perc az út, napi 2 x 58 km, 95 %-ban autópálya.

Nagyon fárasztó? Helyben csak betanított munkára lenne lehetőségem.



2023. aug. 14. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fárasztó, de ha nincs helyben jobb munka, ki lehet bírni. Budapest környékéről rengetegen járnak be a fővárosba dolgozni. És bár a távolság jóval kisebb, reggel befelé, délután meg hazafelé araszolnak a dugóban. A rövidebb út is sokszor annyi vagy több, mint a tiéd.
2023. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hogy nem kell napi szinten ennyit vezetnem és szívesen vezetek általában, azt mondanám hogy nekem nem lenne sok.


Kérdés hogy te mennyire szívesen vezetsz, mennyire autópálya-kompatibilis autód van, illetve hogy neked megéri-e leginkább anyagilag, de időben is.


Nyilván ez kiesett idő a napodból, nem tudod bepótolni, előnye hogy olyan munka ha jól értem amit szívesen csinálnál.


Mátra interrégió vonat nagyon szívás lenne, nem tudnád kihasználni? Sokat spórolnál vele, és a vonaton ülve tudsz mást is csinálni esetleg, nem kell a vezetésre koncentrálnod. Persze tudom milyen vonatozni, és én is szívesebben járok kocsival, de esetleg mint opció ott van ez is.


És ne felejtsd el, ha bármi van az autóval, akkor amíg nem tudsz azzal menni addig kell valami pótmegoldás. Nem tudom milyen állapotú/évjáratú stb autód van, de mindig érhetnek meglepetések, ez komoly kellemetlenség tud lenni ha ilyen hosszabb távú ingázásra használod.


Ha már ilyen távolság, Pesten nem lenne olyan lehetőség ahol esetleg többet fizetnének neked, hogy ha már ennyit utazol akkor jobban megérje?

2023. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pesten sem nagyon fizetnek sokkal többet, max egy 50-essel. A tömegközlekedést is néztem, csak azzal legalább 1 óra 10 perc bejutni.

Bírja a kocsim a pályát, egy 7 éves SUV, nem sok km van benne.

2023. aug. 14. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Egy 7 éves autóval ez autópályán élvezet,ilyen kis táv,ez semmi..

Viszont a fizud az elég hervasztó,nettó 300,az lópikula manapság,főleg egy férfinak.

2023. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kancácska válasza:
100%
Valami olcsó szálláslehetőség Gödöllőn? Hogy ne minden nap kelljen menned haza, pihentebb legyél. Szép város, igazán kellemes pár estét is ott eltölteni.
2023. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van közvetlen vonat Gyöngyös-Bp Keleti között,ami megáll Gödöllőn és kevesebb,mint 1 óra az út. Pár percnél többet késni sem nagyon szokott. A munkáltató meg elszámolhatja az országbérletet,ami csak 18900 Ft.
2023. nov. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy jön ki a 45 perc, nekünk Budapestről Gyöngyösre ennyi az idő vagy még kevesebb.
dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!