Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi történt a régi kórházzal/ba...

Mi történt a régi kórházzal/ban Egerben?

Figyelt kérdés

A házunktól pár utcányira, a Kováts János utcáról nyílik egy régi kórház, Egerben. Mivel minden nap mellette mentem el, foglalkoztat, hogy mi lehet bent, hiszen ma nem ott üzemel a kórház, nincs bent semmilyen egészségügyi szolgáltatás. Több épület is van ott, egy, amit az utcáról látni, és egy beljebb, ami az udvarról megközelíthető. Első ránézésre elhagyatott a hely, zárva minden ajtó, sok ablak betörve, teleszemetelve, a sorompót is régen leszerelték már a kapuról.


De valójában a mai napig őrzik. Ez önmagában nem furcsa, hisz tele van régi bútorokkal, felszerelésekkel, amiket nem akarnak a hozzám hasonló kíváncsi illetéktelenre hagyni. Ami viszont feltűnt, hogy semmilyen adatot nem találtam róla az interneten, még csak a létezéséről sem. Se egy kép, se egy elbeszélés ami hozzá kötődődne. Egyedül édesanyámtól hallottam, hogy a nagypapámat ott látta utoljára élve, de azon kívül semmi.


Nemrég, pár hónapja az épülethez kapcsolódó "Markhot sporttelep" minden bejáratára és falára ki lett írva, hogy magánterület, és tilos a belépés, holott pár éve még parkolóként üzemelt a hely.


Bevallom, hogy jártam az egyik épületben, nem rongálás, vagy lopás céljából, csak érdekelt, hogy mi van bent, és a második emelet kivételével mindenhol teljesen be van rendezve még a hely, mintha csak azért pakolták volna le azt az egy emeletet is, mert az látszik kintről. Az ajtók belülről meg vannak erősítve, kitámasztva, bedeszkázva. És amint túl közel mentem az egyik ablakhoz, meg is látott egy őr, aki azonnal kulccsal bejött a főbejáraton. (Nem kapott el, én is megláttam őt)


Van bárkinek bármilyen infója az épületről, annak történetéről, hogy pl mikor zárt be? Vagy valamilyen története, ami hozzá kapcsolódik? Esetleg ha valaki sikeresebb volt az interneten kutatásban, és ott talált valamit, az is érdekel! Kezdem azt érezni hogy valami olyanba tenyereltem amibe nem kellett volna...



2023. aug. 19. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Már megy érted a TEK :D
2023. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jólvan engem az érdekel hogy miért jön rám a yard, nem az hogy jön-e😅😅
2023. aug. 19. 16:56
 3/4 anonim válasza:
Hello engem is érdekel a kórház én is egri vagyok voltam is bent többször egyszer buktam le barátokkal én se tudom miért zárt be.Mamám mondta hogy ő ott született ugy hívták hogy 2 es kórház.Annyit tudok hogy 12 éve még működött nézd meg google mapsen.
2023. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok.Már mondtam többször voltam bent belülör elég szétvert a hely minden csak rom.Van több épület én csak egybe voltam meg egy pincébe.Ha érdekel a hely nyugottan bemehetsz úgyse találkozol az őrrel ritkán jönnek.Az őr egy 60-70 körüli fekete ruhás örég kb mindennap 2 és 4 között van ott de ez nem biztos csak tipp.Mikor engem meglátott nem mondott semmit csak gyorsan elfutottam.Meg még jár oda egy szeműveges 30-40 körüli férfi aki bemegy egy kocsival nem tudom mikor random jön mindig kb 3 perc után ki is jön és elmegy,nem tudom hogy mit csinál.Ennyit tudok a helyről jó kis hely csak figyelni kell hogy le ne bükk.Még azt megkérdezhetném hogy hány éves vagy érdekel csak.
2023. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!