Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szólsz? Hatalmas csalódás...

Mit szólsz? Hatalmas csalódás és kudarc Magyarország legújabb és legdrágább termálfürdője?

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 23. 08:14
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
54%

Nézzük az elemi logikàt.


23mrd. Ennek kb a tizedéből lehetett volna vmit építeni, de a haveroknak kell a mutyesz.


Innentől kezdve az amortizàciós költségek az egekben, holott az üzemeltetésinek kellene magasabbnak lennie.

2023. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Semmit.


Szerintem az elpocsékolt milliárdok/milliók országa vagyunk.


Egy-egy beruházásnál soha nem az a szempont, hogy az embereknek jó legyen vagy legyen bármi értelme.

2023. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt napi jegy 9 700 Ft. Oké. Ezért az árért egy másik strandon 2-en megyünk be és még marad is.


Családi (2 felnőtt + 1 18 év alatti) 21 400 Ft No comment.


Nem csodálom, hogy senki nem akarna ide menni, ilyen árak mellett. Inkább ételre költik az emberek a pénzüket, vagy keresnek olcsóbb strandot.


És ez még csak a belépő. És akkor nem vettek még semmit. Komolyan egyes strandok már jómódjukban azt se tudják, hogy mit kérjenek, hogyan húzzák le a szegény népet.

2023. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Ez egy kérdés-válasz oldal és nem bulvárszemléző. Főleg ezzel a propagandista stílusú felvezetéssel, ahogy megfogalmaztad.
2023. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Már megint te?! ÁLLJ MÁR LE!!!!!
2023. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Ha tényleg az volt a cél, hogy működjön akkor a magyar fizukhoz kellett volba tervezni az árakat.
2023. aug. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, egyrészt a legdrágább fürdő az egész országban, másrészt a legrosszabb. Medencék koszosabbak voltak mint az előző fürdő évekre lezárt medencéi voltak. Sokminden nem működik, a gyerekmedence 22 fokos volt, az öltözőszekrény sem nyílt ki nekem pl.
2023. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
De legalább van papagáj szobor! Ezt értékeljétek!
2023. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!