Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek a szomszédasszonny...

Szerintetek a szomszédasszonnynak miért nem mindegy, hogy én otthonról dolgozom, vagy egyáltalán mit csinálok?

Figyelt kérdés
Körbepletykálja a falut, hogy én mindig itthon vagyok. Ha már 8 és 4 között ki merészelek lépni a házból, akár a postáért, megkezdi. De szerintem, ha nem csinálnék semmit, ahhoz se lenne köze. Itt kb. a 40 km-es körzetben munkahely sincs. Akkor sem hozzám jön megkérdezni, hogy mit csinálok jelenleg, hanem lesi az ablakot, na nyitva van, akkor "tuti megint nem dolgozik semmit". Kezd betelni a pohár, mert ahány ember megfordul nála, vagy ahánnyal beszélget, annak mind előadja ezt.
2023. aug. 25. 14:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy tipikus falusi ténsasszony. Azt hittem az ilyenek már kihaltak.
2023. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel? Én is kaptam megjegyzéseket amikor otthonról dolgoztam, hogy biztos csak lopom a napot, totál hidegen hagyott. Sajnos joguk van idiótának lenni, ez van.
2023. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Le kell sz@rni őket.
2023. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

És mi bajod van azzal, ha elmondja mindenkinek?

Az értelmesebbje úgyse törődik vele, a hülyéknek meg mindegy.

2023. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Hülyékkel nem kell törődni. Az én szomszédasszonyom azzal tömte az utcabeliek fejét hónapokig, hogy hozzám egy 195 cm körüli pasas jár rendszeresen, és van hogy 10 percig marad, de van amikor egy órát is, amikor a férjem nincs itthon.


Aztán a harmadik szomszédasszony egyszer felvilágosította, hogy az a fiatalember az öcsém... 🤣🤣🤣


Azóta néma csendben vannak.


Nem tudsz ezekkel mit kezdeni.

2023. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Vigasztaljon a tudat, hogy ők sem élnek örökké, akkor meg mindegy.
2023. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos ez vár a szegény munkásokra

Szenilisek lesznek

2023. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert rendben tudja a sz@ros életét maga körül a nyomoronc és túl sok ideje, energiája van még erre.
2023. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag amíg nem ők mennek neked tejért a boltba, addig semmi közük az életedhez, én ezzel szoktam nyugtatni magam.
2023. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Nos , ha meg ennyire tudja, te mit csinálsz akkor az ő keze alatt csak úgy ég a munka! Ja nem, nem ér arra rá, mert téged figyel.
2023. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!