Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 2. János Pál pápa tér vélemény?

Qkabuvar2000 kérdése:

2. János Pál pápa tér vélemény?

Figyelt kérdés
Új albérletet kell nézzek, eddig a Práter utcában laktam, most a 2. János Pál pápa utcában találtam egyet.. mennyire gáz a környék?

2023. aug. 28. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Olyan utca nincs. A teret hívják II. János Pál pápa térnek. A Práter utca után nagy meglepetés nem fog érni. Talán a Kun utcában lévő hajléktalanszálló és annak lakossága lesz új neked, meg a vasárnap délelőtti jó hangos néger mise az egyik Népszínház utcai pincehelyiségben.
2023. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat elírtam:). A Népszínház utca az, amit kinéztünk magunknak. A Práter utcában sosem volt atrocitásom 1 év alatt senkivel.. a fő kérdés, hogy egy ez itt is elvárható-e:)
2023. aug. 29. 02:34
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha eddig is a nyolcba éltél nagy meglepetésed nem lesz. Hang zavar, bűz, hajléktalanok.
2023. aug. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanez pepitában. Ha csendes vagy, nem tűnsz fel senkinek. Ha hőzöngsz akkor igen. Kb ennyi :)
2023. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
A Práter utca után úgy fogod magad itt érezni, mint ha a Vatikán főterén laknál, - pedig itt is kaphat az ember soron kívül egy-egy sallert.
2023. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Lányom lakott a Népszínház utcában 4 évig, semmi nem érte, pedig volt, hogy késő este ment haza egyedül (albi, egyetemista volt és dolgozott is mellette).

(Én mondjuk hülyére féltettem minden nap.)

2023. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
A mázlista! :D
2023. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Egy ismerős mondta, hogy a Népszi nem rosszabb, mint a Rottenbiller vagy az Orczy tér környéke (mindhárom helyen lakott egyetem alatt).
2023. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Népszínház utca? Pöcegödör, finoman szólva is. H*gyszag (nem állati), rengeteg hajléktalan, kosz és mocsok mindenhol, ráadásul nem is igazán halk környék, éjszaka meg külön sztori ami itt megy. Normális ember nem jön ide, mert időutazás a középkorba ez az utca. Nem bántás persze, mert ha bírod az ilyen dolgokat, akkor hajrá. Én tiszta szívemből gyűlölöm, szóval elfogult vagyok.
2023. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!