Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kecskeméten vagy Szegeden...

Kecskeméten vagy Szegeden lehet jobb élni?

Figyelt kérdés

Kecskeméten kicsit olcsóbb az ingatlant, de közelebb van Budapesthez.


Viszont nincs villamos közlekedés és troliban se vagyok biztos.


Viszont munka majdnem több van, mint Szegeden.


Ki hova költözne? Esetleg személyes tapasztalatot szívesen olvasom


2023. aug. 30. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Szegeden laktam, és nem szerettem, úgyhogy Kecskemét.

A nagyon szubjektív véleményem Szegedről az, hogy szép, de mindenki baloldali, én pedig konzervatív vagyok. Rossz volt hallgatni, ahogy mindenki Orbánt szidja a buszon. :/

2023. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Attól is függ hogy a Szegedi paprikát vagy a Kecskeméti paprikát szereted e jobban?
2023. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kecskemét egy nagy falu, a belváros fél óra alatt letudható turistaként. A tömegközlekedés rossz, és ritka. Az utolsó helyi busz 22:20-kor megy aztán hajnalig semmi sincs.
2023. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeged mellett nőttem fel és őszintén szólva nem annyira szerettem Szegedet soha. De nem tudom elképzelni, hogy Kecskemét bármilyen szempontból jobb lenne, szóval jobb híján maradnék Szegednél, ha csak ez a két opció van.
2023. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!