Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van filipino szomszédod vagy...

Van filipino szomszédod vagy látsz a városodban filipinokat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Nagymamam szembeszomszedai lettek nemreg, 4 fiatal filippino srac. A varos ahol lakunk, egy gyarvaros, es van egy bizonyos gyar akik kulonosen nagy erdeklodest mutatnak mar evek ota a keletrol erkezo kulfoldi munkavallalok fele. Igy kerultek ide a mamam uj szomszedai is.
2023. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
cigány?
2023. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
olasz
2023. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom hogy filippínok-e, ázsiaiak. 6 előtt szoktak csoportba tömörülni az egyik buszmegállóba rendszeresen. Abba az irányba se egyetem se kollégium, szóval sanszos hogy valamelyik gyárba mennek kezdeni reggel 6-ra.
2023. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Múltkor a Pennyben én voltam az egyetlen magyar meg a pénztáros, a többi kínai volt, filippínó, néger, ukrán, meg cigány.


Picit furán is éreztem magam, mert pár éve elképzelni sem tudtam volna hasonló szituációt :D

2023. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Cameroon ***** válasza:
59%
Szombathelyen sajnos vannak a fidesz szembeköpte a saját szavazóit
2023. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Sárvári rokonaim pont nemrég mesélték, hogy rengeteg a filippínó munkás mostanában náluk.
2023. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Egy jóbarátom mesélte, aki egy noname kis gépelem gyártó üzembe dolgozik, amiről aki nem ott dolgozik, szerintem nem is hallott soha a városban, hogy ott is tele vannak idegenekkel.
2023. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nyíregyházán szoktam látni, reggeli buszon.
2023. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Szintén Vas: itt is szép számmal vannak, de nincs velük semmi gond. Többségük perfektül beszel angolul, és nagyon illedelmesek, tisztelettudók. Néha hallok olyanról, hogy nagyon hangosan énekelnek, buliznak, de ha normálisan szólsz nekik, hogy ezt itt így ne, akkor elnézést kérnek, és befejezik.
2023. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!