Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudnék csinálni az éjjel...

Mit tudnék csinálni az éjjel ugató kutyával?

Figyelt kérdés
A szomszédaim amióta ide költöztek (fél éve) nem hagynak nekünk nyugtot. Napközben nincs is baj mert nem érdekel, hogy mit csinálnak. De mi már hónapok óta nem alszunk mert egész éjjel ugat a kutyájuk. Szó szerint nyomja egész éjjel. Szóltam már, hogy csináljon vele valamit mert mi korán kelunk mondjuk így el sem alszunk, a gyerekek iskolába járnak és nem tudunk pihenni. Erre az válasz hogy azért kutya, hogy ugasson. Ez nyilván igaz mert nem rofoghet de az sem állapot, hogy egy egész család nem tud aludni. Elfogja a csirkéket, a macskákat. Ha kell átjön a mi udvarunkba. Azért azt gondolom, hogy határa mindennek van. Szeretem az állatokat, nem bántom őket de az ilyen felelőtlen állattartókat nem. Nem azt kértem hogy tegye láncra csak annyit hogy zárja hatra hogy tudjunk pihenni. Meint 11ota ugat az ablak alatt.
2023. szept. 11. 04:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
Sokszor feltették már itt ezt a kérdést, csak írd be a keresőbe, hogy "ugatós", de nem emlékszem rá, hogy megoldás született volna.
2023. szept. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
12%

Ja igen, esetleg szerezz be egy ilyesmit, passz, hogy hatásos-e.


[link]

2023. szept. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

"Azért kutya, hogy ugasson."


Jah, amikor meg majd valaki megunja, hogy egy éve nem aludt és lerendezi a kutyát, akkor majd lesz visítás.

Annyira szánalmas ez...

2023. szept. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Azita sincs megcsinálva a kerítés hogy ne menjen át?
2023. szept. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%

Fú, hát ez tökre ismerős sztori.


Az egyik ismerősömnek is a kutyája állandóan ugat.

A szomszédok jogosan szóvá tették a gazdinak, hogy zavarja őket a folyamatos ugatás.


Mi volt a válasz?

-Ha nem teszik, kölzözzenek el.

-Mit csináljon a kutya nyávogjon?


Szóval eléggé bunkó választ kaptak a feldühödött szomszédok.

Megoldás nem született.

2023. szept. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%

Tudom nem válasz,de tipikus balkáni gumicsizmás proliparaszt életforma a szomszédtól,a dögjével együtt.Az ilyen tapintatlan taplók miatt alakul ki az örök harag,mert nyilván ő fog megsértődni.

Sajnos semmit nem tudsz tenni,senki nem fog segíteni ebben.Ha nem költöztök el,így kell élnetek.De ha elköltöztök,ott is meg van rá az esély a kutyaugatásra.

Én biztos nem tartanék kutyát vidéken sem,többek között e miatt sem,hogy a szomszédi jó viszonyt elcsesszem.

2023. szept. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

A jegyzőnél lehet birtokvédelmi eljárást kezdeményezni, aminek azért kétséges az eredménye. Ha jogosnak tartja a panaszt, elvileg kötelezheti a szomszédot, hogy az telepítse át a kutyát a portáján belül.

Létezik ugatást gátló készülék, talán érdemes kipróbálni.

[link]

2023. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Vannak ultrahangos ugatásgátlók
2023. szept. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Legközelebb, ha átjön hozzám, akkor jogos önvédelem. Többé nem ugat.
2023. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

"macskákat"


Na nálam ez automatikus likvidálási ok.

Ha szóltam a qrva jegyzőnek, tulajnak, és sokadszorra se tett semmit, felvett felvétel birtokában ezekről légpuska, méreg, vascső, stb.

Szrok a börtönre, de ha a macskáimat bántja valami tetves dög, péppé zúzom minimum.

2023. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!