Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki néhány száz fős települése...

Aki néhány száz fős településen lakik, az szeret ott lakni?

Figyelt kérdés
Mit lehet ott csinálni munka és szórakozás terén? A fiatalak mit csinalnak?
2023. szept. 24. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Fiatalok: Elköltöznek amint erre lehetőségük van, akár csak egy pici is.
2023. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nincs munka, mondjuk az egész országban ez van.
2023. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Mindenkinek mások az igényei. De akinek minimális igénye van valami infrastruktúrára, annak nem optimális.
2023. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Régebben, a falvakban mindenki a mezőgazdaságban dolgozott.

Mióta a magyar mezőgazdaság tönkre lett téve, csak kallódnak a falvakban élők, piálnak, butulnak nézik a lakájmédiát, aztán a fideszre szavaznak, miközben nyomorban éldegélnek.


Persze akik akarnak valamit az élettől azok vagy elmennek a falvakból, de azért vannak ügyes szorgalmas emberek akik ma is megélnek a növény és állattenyésztésből.


De a falvakban élők nagy része korlátolt szervilis buta ember jelenleg

Ez az igazság!

2023. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok itt élni. Lovakkal foglalkozok, érdekes munka, és szeretem ezt a nyugalmat. Nem egymás szájában vagyunk. Mikor felmegyek néha Bp-re tele életunt vagy agresszív emberekkel. Nem egészséges ez a zsúfoltság, nagyon stresszes. De nyilván sokan nem jönnének oda ahol meg én élek.
2023. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek itt lakni. Csend nyugalom friss levegő rendes kedves szomszédok. 100 négyzetméteres hàz felújított ennyiből a városban lehetne kb putribb környéken egy másfél vagy 2 szobás panelem.

Anyagilag is megèri.

Dolgozni a városban dolgozok ,20 perc autóval. Párom home office-ban van.

2023. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Én gondolkozok, hogy kiköltözzek.


Harmincas éveim közepén járok, van egy pesti 60M-s kétszobásom. Teljes home office-ból vezetem a cégem. Gond nélkül ki tudnék költözni bárhová, de őszintén szólva, szingliként nem lenne túl nagy buli. Szóval majd egyszer.

2023. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

1-es szerinted elköltöznek, nos ez nem általános jelenség, inkább városból mennek ki falura, fővárosból pláne húz el mindenki. A fiatalok többségének család, gyerek van, azoknak kell a természetközelség, a zöld környezet, ami a városban egyáltalán nincs. Legtöbben közülük HO-ban dolgoznak, tehát mindegy hogy hol ül, de ha már tud, akkor már inkább üljön Baranyaberényben, semmint a koszos, élhetetlen fővárosban. Meg ugye az árak is mások faluban. És igen, egy életmód falun lakni, és ez most ismét egyre népszerűbb lesz. Aki meg kerüli az embereket annak ott a tanya.

Hajrá falvak, hajrá magyar vidék!

2023. szept. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amint lehetett, elköltöztem.

Nem is az infrastruktúra, meg a lehetőségek hiánya, vagy a kilátástalanság készített ki, hanem a sok fogatlan, ostoba szar, akik ráadásul dacára annak, hogy fogatlan, ostoba szarok, még nekiállnak megítélni a másikat.

Nem tudnék olyan helyen élni, ahol a szomszéd az én életemmel foglalkozik.

2023. szept. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!