Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem Oroszországba...

Miért nem Oroszországba költöznek az itthoni körülményekkel elégedetlen magyarok?

Figyelt kérdés
Magyarországról sokat lehet hallani hogy az oroszok pártján áll,szeretjük Putyint,szeretjük Oroszországot.De akkor miért nem ott akarunk családot alapítani,letelepedni,miért nem ott képzelik az emberek a jövőjüket?Miért nyugatra akarnak még most is sokan menni,ha a nyugat hanyatlik?Vagy nem jó a fizetés Oroszországban?Vagy nincs pénz útlevelet csináltatni?Vagy mi a baj?

2023. szept. 26. 12:48
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Sok ilyen kommentet olvastam hogy hajrá Oroszország,hajrá Putyin,akkor mi tart vissza minket?
2023. szept. 26. 12:51
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Mert csak a szájuk jár.
2023. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Pl hogy nem tudnak oroszul?


De én speciel sehova nem akarok költözni, itt születtem, itt nőttem fel, itt is fogok meghalni!

2023. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Oroszország messze van.Útlevél is kell.Ausztria közel is van,útlevél se kell,fizetés is jobb mint Oroszországban persze hogy nem oda fognak menni.
2023. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én még soha nem hallottam olyat, hogy valaki azt mondta volna,elmegyek ebből az országból,kimegyek Oroszországba mosogatni, sokkal jobban fogok élni akkor is mint itthon.
2023. szept. 26. 13:02
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézni kell a hirdetéseket hátha találsz olyat hogy Oroszországba keresünk mosogatót,vagy szállodába keresünk munkaerőt Moszkvába,pedig biztos ott is el lehet helyezkedni a vendéglátásban.
2023. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki szkeptikus, attól még hülyének nem kell lenni.
2023. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam hogy valaki azt mondta hogy kimegy kukásnak Bécsbe,akkor is sokkal jobban fog keresni mint itthon.De olyat nem hallottam,hogy valaki Moszkvába készül,mert ott a többszörösét fogja keresni mint itthon.
2023. szept. 26. 13:11
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de van oroszoknál ebadó, ingatlanadó és kötelező TV-díj?


Ha nincs akkor komolyan megfontolom, hogy felfrissítem az orosztudásom nyugdíjig.

2023. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Én olyat már hallottam hogy valaki Ukrajnába akart költözni,mert az itteni fizetésből ott kényelmesen meg tud élni.Azt állította,ott sokkal olcsóbb minden,itteni minimálbérből ott jól elvan.
2023. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!