Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valami tipp hogy hogyan...

Valami tipp hogy hogyan állhatnék bosszút a zajos szomszédon?

Figyelt kérdés
1 éve albérlők költöztek felénk. Elvált férfi egyedül, néha jött a kislánya is hozzá, aki folyamatosan rohangált egész nap és sikítozott. Sajnos egy pár hónapja a volt feleség költözött be a gyerekkel. Azóta még több a rohangálás. Ami hozzátesz, hogy a nő nem dolgozik, egész nap otthon van és 0-24ben fel-alá sarkon járkál a lakásban, beleremeg az egész plafon a lépteibe, folyamatosan pakolászik, egyszóval állandó a hangos zaj. (Én sajnos 100%homeofficeban dolgozom és nehéz így koncentrálni). Én tudom hogy nem lehet az életedet teljesen csendben élni, de 7 éve amióta itt lakom még sosem tapasztaltam ilyet, hogy valakik ennyire zajosak legyenek. Többször lett már szólva nekik is, és a tulajnak is, hogy baromi hangosak,de semmi eredménye, a tulaj védi őket mert a lányuk ismerősei. Valaki tudna valamilyen ötletet adni, amivel el lehetne őket ijeszteni innen/ vagy legalábbis eltántorítani őket, hogy mégegy évet itt maradjanak?

2023. okt. 3. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Járkál a lakásban, édes istenem, neked se volt még zajos szomszédod!


Költözz egy tanyára, ha ilyen idegbajos vagy!

2023. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Állandoan fel kell menni rájuk verni az ajtot, b.szogatni őket, legjobb ha egy 2 méteres pali is melléd áll.
2023. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Homeoffice xDD

ne sírj, ha már albérletben akarsz egész nap lenni...

2023. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
vegyél fejhallgatót
2023. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

A HO azt jelenti, hogy otthonod az irodád. Más meg az otthonában otthon van.

Ha te irodát akarsz, akkor bérelj egyet egy irodaházban. Ott garantáltan nem fog kisgyerek szaladgálni feletted napközben.

Ja, hogy az pénzbe kerül?

Hát igen, valamit valamiért.

2023. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem albérletben lakom, bár nem tudom hogy mi köze van egyáltalán a kérdésemhez. Egyébként bele is írtam a kérdésbe, hogy tisztában vagyok vele, hogy nem lehet 0 zajjal élni. Nyilván egy normál ember járkálása nem zavar. És nem, nem vagyok elmeháborodott, befásult, tényleg átlagon jóval felüli a zaj, nem csak szerintem, azok szerint is akik egy emeleten laknak vele. De látom, hogy itt is csak rosszmájú emberek vannak…
2023. okt. 3. 15:43
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Jelentsd be a gyermekvédelemnél
2023. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Bejelenti, hogy szaladgál a kisgyerek a lakásban meg napközben pakolászik anyuka.

Jót fognak röhögni, az biztos!

2023. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2%
Lehet azért rohangál mert verik!!!
2023. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, az élet mindent elrendez.
2023. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!