Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha bejelentkeztem kormányablak...

Ha bejelentkeztem kormányablakban egy címre,illetve ott lakok albérletben,nekünk kell nyomtatni papírt majd aláírni vagy hosszadalmasabb ez?

Figyelt kérdés

Azaz az nem elég,ha a kormányablakban kijelentkezek a címről gondolom.

El fogok menni.

Kell egy papír hogy ebben mi megegyeztünk.

Tehát a gyorsaságra vagyok kíváncsi.


2023. okt. 10. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet csak úgy kijelentkezni, mert valamilyen címednek kell lennie. Tahát csak bejelentkezni tudsz valahova, és olyankor a régi címed ugye felülíródik.
2023. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem mit szeretnél. Bejelentkezni egy új címre? Új albérletbe költöztök? Nem kell kijelentkezni a régi címről, hanem az új cím szerinti kormányablakba kell bemenni a bérleti szerződéssel, és ott tudsz bejelentkezni az új címre.
2023. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha le akarok lépni,akkor mindenképpen kell megbontani és ketten aláírni,vagy elég ha bejelentkezek egy új helyre?
2023. okt. 10. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mindig nem teljesen világos, de ahogy írtuk, nem kell kijelentkezni külön, ha bejelentkezel az új tartózkodási helyedre, akkor a régi automatikusan kikerül a lakcímkártyádból. Más kérdés, hogy ha a jelenlegi bérleti szerződésben a te neved is benne van, akkor tök mindegy, hogy ki vagy be vagy-e jelentkezve a címre, jogilag kötelezhető vagy a bérleti díj további fizetésére (ha ezt jelenti a " le akarok lépni", hogy egy közös albérletből el akarsz tűnni, ki akarsz jelentkezni, el akarsz költözni).
2023. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!