Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Törökszentmiklós vagy Mezőtúr...

Törökszentmiklós vagy Mezőtúr a biztonságosabb, "tisztább" település?

Figyelt kérdés
A kettő között hezitálok. Törökszentmiklósnak vagy egy nem túl pozitív híre, Mezőtúrról viszont nem sokat tudok. Nekem utóbbi tűnik rendezettebbnek, de érdekelne a helybéliek véleménye!

2023. okt. 20. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Törökszentmiklósnak vannak gáz részei. Mezőtúrnak nem. Viszont Törökszentmiklósról még elérhető Szolnok (boltok, munkahelyek), Mezőtúr mindentől messze van.
2023. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Magyarország minden települése biztonságos.
2023. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
#2 Hahaha-hahaha... Nagy komédiás vagy te, barátom!
2023. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából Törökszentmiklós a Lidltől Szolnok felé teljesen rendben van. A Lidlön túl, Fegyvernek felé válik problematikussá.


Mezőtúrról Szolnok autóval tényleg bajos a rossz minőségű mellékút miatt, de vonat jár óránként. Boltok ott is vannak, de munkahely az nyilván nincs.

2023. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Törökszentmiklósnak a déli, vasúton túli része mennyire jó?

2023. okt. 20. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Mezőtúr szép, viszonylag nyugis (kivéve az Újváros "fertőzött" részeit), de halott kisváros. Csak robotokat keresnek minimálbérért, mindentől messze van. Nyugdíjasoknak ideális.
2023. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5-ös.

Én a vasúton túl a déli városrészben nőttem fel. Egy csendes nyugis rész én nagyon imádtam. Tiszta szép házakkal stb.

jan. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!