Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bosnyák tértől 1 buszmegállóra...

Bosnyák tértől 1 buszmegállóra keresek valami elhagyatott régi kórházat, ahol hajléktalanok is laknak. Vajon hol van ez?

Figyelt kérdés
Valamilyen tér a hely neve, amit mondtak, de nem jegyeztem meg pontosan. Hol lehet ez?

2023. okt. 22. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem tudom, mi az elképzelésed, de szerintem jobban járnál ha felvennéd a kapcsolatot a kerületben illetékes hajléktalan ellátó rendszerrel, ők biztosan tudnak neked segíteni.
2023. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tudom,de megölnek ne menj oda
2023. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2@. De, menni akarok. Egy ismerősöm lakik ott. Privátot írok neked most.
2023. okt. 23. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdező valószínű a Reanal rákospatak-utcai gyárépületére gondol.
2023. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-esnek. Igen valószínű az lesz az.
2023. okt. 29. 13:47
 6/8 A kérdező kommentje:
4-nek. Igen az az. Voltam ott, megtaláltam ott életem szerelmét! A jövő héten valószínű összeköltözünk, Bp belvárosában.
nov. 26. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Azigen.
nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7#. Nagyon örülök ennek! Figyu, társkeresőkön akik évekig küszködnek kamus, félős nőkkel, azoknak is érdemes kimenni ilyen helyekre.


Van sok nehéz körülmények között élő nő és higyjétek el, szívesen ismerkednek és ha van lakásod, hozzád is költöznek.


Imádom ezt a lányt, végre nem egyedül lakom a belvárosban jövő héttől.

nov. 27. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!