Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Havanna, Gloriett, Csepeli...

Ultraboy kérdése:

Havanna, Gloriett, Csepeli lakótelepek, tényleg nagyon proli helyek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Havanna, Gloriett egyáltalán nem pronyó már. Normál ebben a relációban. Sőt, egész jó.

Csepelt nem tudom.

Kőbánya Újhegyi proli az@r.

2023. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Nagyságrendileg ugyanolyan proli az összes olcsó, külső kerületi lakótelep.
2023. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1es, kőbányai nagyon az?


2es köszi

2023. okt. 24. 19:21
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
3# ott nem kérnék a 10 emeletesekből, aztán, hogy mennyire pronyó, az lépcsőháztól is függ. Tegyél 1 sétát itt. Segít eldönteni, főleg ha be tudsz nézni egy egy lépcsőházba.
2023. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Újhegyivel van tapasztalatom. sajnos tényleg nagyon proli környék. Lehetne jó is, de nem az, atom proli. De lehet csak én fogtam ki rossz lakást/házat/lépcsőházat.
2023. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gloriett egeszen jo, hangulatos, nem az a kategoria mint a többi. Sokkal ujabb es csak par emeletes hazak.
2023. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A Havanna és a Gloriett egész élhető lakótelepek (előbbiben több, mint 20 évig ott laktam, már a '90-es években sem volt vészes, de a 2000-es évektől, mióta be van kamerázva, főleg nem). Csepelit nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni.
2023. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csepel változatos, elég sok lakótelep van ott. Ahova én nem költöznék az a központ, a víztorony környéki tízemeletesek. Illetve csillagtelep déli része a téglákkal és sok fával még szimpatikus lenne, de sajnos eléggé lezüllött mostanra úgy tudom. Csepelen ahova szívesen költöznék az a kisduna partján lévő lakótelep, igaz ott annyi a gond hogy tízemeletesek, de akit nem zavar, cserébe igen szép környéket kap a lakástól nem messze. Meg az a rész nyugis is, bár kintebb is van. Esetleg piac környékén lévő négyemeletesekbe költöznék még, vagy ha nem számít annyira a táv akkor kint a sétány nevű négyemeletesekhez, ami közel van a kiserdőhöz és a bányatavakhoz.
2023. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Megsértődhetnek a prolik, ettől még ezek proli lakótelepek lesznek.
2023. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond 9-es és társai, tudomásul vettük, hogy civilizálatlan suttyók vagytok. 😉
2023. okt. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!