Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt a legfurcsább szomszéd...

Mi volt a legfurcsább szomszédvitád?

Figyelt kérdés
Nekünk az, amikor egy borostyánágon ment a "harc".

2023. okt. 30. 10:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Semmi, mi normális emberek vagyunk. Ha valami gondot okozott, szóltunk egymásnak, vagy megelőlegezve: megkérdeztük egymástól, zavarja-e. Eddig békességben élünk egymás mellett, de ehhez két ember kell.
2023. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2023. okt. 30. 10:09
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
A mi szomszédunkban van egy beteg kisfiú. A szülői gondoskodás abból áll, hogy reggel kiteszik egy trambulinra, kötnek a kezére egy léggömböt, és egész nap sikoltozva ugrál a trambulinon, esőben, hóban, este sötétben, mindig. Lehetetlen tőle pihenni (éjjel műszak), jelentettük, még minket basztak le, hogy joga van a szülőknek ehhez.
2023. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy mi fiatalok vagyunk, ők meg idősek, más generáció és nekik nem tetszik
2023. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a felső szomszéd fiatal párral volt nézeteltérésünk. 3-szor kellett szólni nekik, hogy a kutyájuktól este 8 után vegyék el a kemény golyót, amivel játszott, mert a laminált padlón hatalmas zajjal járt ez a játék, főleg, ha éjszaka kellős közepén arra riadtam fel, hogy nagyot koppant a golyó. Ehhez azért intelligencia is kell, ha egyszer szólok, akkor utána odafigyelek erre és nem várom meg, hogy 3.szor is szóljanak ezért.

De szerencsére, nagy nehezen felfogták, hogy mit kértünk és azóta csend van esténként.

2023. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#3

De kell a szórakozás, nemde?

2023. okt. 30. 10:12
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

A felső szomszéd áztatott minket.

Szoltam neki hogy intézkedjen.

Vártam 2 napot nem történt semmi.

Hajnalban mikor hazaértem a melóból(szombat 6 óra körül) felmentem becsengettem, hogy megkérdezzem hogy mia helyzet a beázással.

Két csöngetés után jöttek ki takarókba búgyolálódva:D

A kiscsaj aztmondta ilyen kis dologért nem fogják felszedetni a zuhanytálcát... Na erre kirántottama gyereket mellőle és közöltem hogy qwára intézkedjen mert ha holnapután is még csúroga víz a fürdőnkben mega klotyónk falán akkor qwára ideges leszek.


2 nap mulva megcsínáltattáka gondnok segítségével, akkor már az egyik szoba is elkezett ázni.


Nagyon ideges voltam, nem sokon múlt hogy olyat tegyek amit magam is megbánok.

De szerencsére megoldodott, a biztosítási pénzből kicseréltettema kádat, a beázást meg magam javítottam ki fillérekből(panellakásban ez könnyen nemt szerencsére):)

2023. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Vennem kellett egy gumitalpú papucsot a felettem lakónak, mert hajnal kettőkor a tűsarkúban slattyogott ki a budira. Mintha az agyamon lépdelt volna a síri csendben a járólapon.
2023. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
A nyitott ablaknál szándékosan hangosan szexelő és hajnalban ordítva telefonáló szomszédokkal volt állandó háborúnk, csak az oldotta meg, hogy néhány hónapon belül továbbálltak.
2023. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

1. A felső szomszéd közölte, hogy miattunk ázott be, de már megcsináltatta, itt a számla, fizessünk. Nagyon ragaszkodott ahhoz, hogy mi felette lakunk, noha lefelé kellett jönnie a lépcsőn...


2. Az alsó szomszéd meg az új nője heteken át a fürdőben szxeletek, MINDEN felhallatszott. Nem bírtak ezzel leállni, míg fel nem vettük őket és a főbérlő lejátszotta nekik. Azóta nem ott csinálják.


3. Valahonnan a nyolcadikról állandóan lejárt hozzánk egy demens néni, hogy Annát keresi, szóljak neki. Nem értette, hogy itt nincs Anna, úgyhogy abban maradtunk, hogy én Anna lánya vagyok és majd szólok neki, hogy keresse a nénit. Ezt nagyon sokáig csinálta, míg otthonba nem került.

2023. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!