Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pillangó park környéki panella...

Pillangó park környéki panellakások felé milyen élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyzuglóban élek most a fogarasi út mellett. Sokat szoktam sétálni sokat a Pillangó melletti sportpályára, ahol sok a zöld terület. Remélem tudjátok melyikre gondolok, aminek közelében van futópálya stb.

Ezzel azt akartam mondani, hogy ott mindig olyan stresszmentes résznek látom az egészet, nem láttam még semmi rossz példát olyan kertvárosias ott a feeling.


A környéki panellakásokon gondolkozom, hogy veszek ott magamnak ingatlant, mert 2024-ben költözni szeretnék és a keretbe panel fog csak beleférni valsz.


Milyen azokban a 10-es panelokban a lakóközösség? Azt láttam hogy sok biztos a kisgyerekes, de jól meg vannak arra az emberek?


Vagy ha panellakás akkor tudnátok esetleg javasolni részt, hogy mit volna még érdemes fontolóra venni? Más kerület is szóba jöhet.


Köszi! :)



nov. 10. 11:42
A kérdező szavazást indított:
jó döntés a Pillangó park
Nem ajánlom, más helyet javasolnék
Én nem költöznék panellakásba környéktől független
Első ingatlannak jó lehet, de később érdemes majd költözni
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

A környék maga rendben van, bár feljebb a Stadion felé van pár gázosabb lépcsőház (nem a 10 emeletesek), és a lakóikkal össze lehet futni a Tesco környékén, de balhé meg ilyesmi nem szokott lenni.

A 10 emeletesekkel nincs gond, bár az hogy pont milyen szomszédokat fogsz ki, az ugyanúgy lutri mint bárhol máshol. Azt nem tudom mennyi gyerekes van, de jóidőbe tele van a játszótér így tippre akad bőven.

nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Sok a cigány arra.
nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2. én nem szoktam sokat látni, szerintem nem tudod miről beszélsz.
nov. 10. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha arról van szól, ami a metrómegállónál van, akkor az jó, nekem a metró miatt lenne jó, mert könnyű a közlekedése.
nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Fogarasi úti Tesco mellett van egy munkásszálló, az eléggé rányomja a bélyegét a környékre, illetve elég sok a lecsúszott alak, lumpen azon a környéken. A Fogarasi út borzasztó állapotban van, remélhetőleg a közeljövőben felújítják. Én személy szerint villamost is el tudnék képzelni ott (Keletitől), de ilyen tervekről amúgy nem hallottam.
nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!