Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Komolyan ilyen hülyék az emberek?

Komolyan ilyen hülyék az emberek?

Figyelt kérdés

Tegnap felhívott szomszédom hogy lecserélnék a kazánt (és...?), és hogy itthon vagyok-e. Mondom nem, 180 km-re vagyok odébb. Mikor jövök haza xy városba? Mondom fogalmam sincs.... Mert hogy a kazán beszereléséhez le kéne fotózni az enyémet és a kéményt (társasházról van szó). Mikor én szereltettem be, ilyenek nem kellettek....


Le tudnék-e menni szerdán míg lefotózzák a kazánt? Mondom tessék? 360 km-t utazzak egy 2 perces fotóért? Hát de ő kifizeti az utat... Mondom nem erről van szó. Nem 2 nappal előtte kéne szólni, dolgozom stb. Mert hogy 2 hetes csimóta ne fázzon... Végül rokonom majd el tud menni segíteni neki, van kulcsa a lakásomhoz.


Teszem fel a kérdést. Mégis az ilyenek hogy gondolják hogy elmenjen valakinek a fél napja, 2 perc fotózásért, ráadásul ezért utazzon oda-vissza 360 km-t?


nov. 21. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Végül rokonom majd el tud menni segíteni neki, van kulcsa a lakásomhoz."

. És ezek után még kiírod ezt a kérdést? Akkor most ki is a hülye?

nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, ő is nagy áldozat árán, a munkaidejéből.... az elv ami felbaxott.
nov. 21. 13:39
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, jobb volna ha megpróbálna betörni a lakásodba a fotó miatt? Ha ismered az embert, és nem beteg, akkor nyilván nem viccből hívogat. Ráadásul rokonod el is tud menni, néha nem értem, hogy ilyen egyszerű dolgokon miért akadnak ki emberek?
nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Te leutaznál egy 2 perces fotóért Bp-ről az ország másik végébe? Ráadásul a munkaidődből?
nov. 21. 13:44
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Tehát segítségre van szüksége, 2 nappal előre szól, a költségeidet is állná adott esetben, és alternatív megoldásokba is belemegy. Nekem a sztoriból nem ő tűnik hülyének.
nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát nézd, ha őt annyira nem érdekelte, hogy előtte napokkal szóljon, téged se érdekeljen az ő fotója. Biztos nem egyik napról a másikra jutott eszébe, hogy kell fotó. Tudta előre, szólhatott volna, nem szólt, így járt. Szerencséje volt a sógoroddal.
nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös, ez nem így működik... nincs autóm, telekocsival kellett volna mennem, ráadásul korán kelnem hogy 10 órára odamenjek. Elment volna az időm, és a munkahelyen sem nézték volna jó szemmel. Akkor se mennék le ha a szüleim feltámadnának...


Simán átcuccolhatott volna a lakásába a szomszédom amit kiad airbnb-be, max. addig nem adta volna ki. Hétvégén szívesen lementem volna. De nem, most rögtön azonnal... Amikor meg írtam neki, hogy lemásolom a kulcsomat és elküldöm az ilyen helyzeteket elkerülve, így egy win-win helyzet alakult volna ki. Be tudna menni a lakásomba ilyen helyzetekben, és nekem is megnyugvás lett volna hogy minden oké a lakással. Erre nem válaszolt...

nov. 21. 13:49
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Szedj valami nyugtatót. Nem normális, hogy egy megoldott problémán ennyire felhúzod magad.
nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#4 Attól függően, hogy milyen munka, illetve mennyire honorálja ezt, én igen. Pláne, hogy felajánlott kompromisszumokat is a fotó okán, nem értem mi a bajod. Itt hülyézel egy embert, aki segítséget kért, ellenben már megoldódott a probléma, szóval neked igazából nem tanács kell, csak "fröcsögőpartner." Ha ez még megoldatlan lenne is, nem olyan dolog, amivel valaki a gyakorikérdéseken előrébb jutna, olyan jelentéktelen ügy ez, ami körülbelül 3 perces telefonálást igényel egy ott tartozkodó baráttal, rokonnal. Felelőtlen volt a szomszédod is, de az is lehet, hogy feledékeny, mivel nem szólt. De ezen felháborodni?! Tényleg nem tudom már, ki a hülye a történetben.
nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Hát de ő kifizeti az utat..."

Gyakori hantás duma, egyenrangú polgártársaink szoktak így beszélni a levegőbe.

Igazából a történetből sokan nem érzékelik, de tényleg vannak nagyon hülye emberek.

nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!