Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hetente járkálnak új emberek...

Hetente járkálnak új emberek a mellettünk levő szomszéd lakásba, állandóan hangoskodnak, lehet valamit tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Már 2-3 éve ez megy. Minden héten más emberek jönnek ide, főképp külföldiek, akik nagyon hangosak, és a falak is vékonyak, szóval brutál zavaró, főleg este.


Feltételezem, hogy drogosok a mostaniak, mert a falat is állandóan ütik akik napok óta itt vannak. Bár ez még nem a legrosszabb eset akik itt vannak most.


Költözés nem lehetséges, szüleim nem tudnak. Nagyon idegesítő, és hiába hallgatok valamit, akkor is hallok mindent.


Egyszer volt olyan még régebben, hogy egész ÉJJEL max hangerőn nyomatták a tuc-tuc zenét mellettünk, és nem tudtam tőle aludni egyáltalán.


Meg azt is hallgatnom kellett ahogy dugnak. Itt élt egy csávó meg a csaja fél évig asszem, és mindennap a tehén testű csajának a tehén bőgéseit kellett hallgatnom. (...) ők nekik hobbijuk volt az éjjel nappali zene hallgatás, persze mindig max hangerőn. Át is lett egyszer szólva nekik emlékeim szerint, de akkor is csak folytatták, ameddig el nem költöztek végre. Nagy megváltás volt, de nem sokkal késöbb egy bérelhető "szállodává" vált a külföldi állatok részére, akik mindig hangoskodnak kivétel nélkül. De tényleg, mindengyik ilyen akik eddig ide jöttek csövelni. Ezt a kérdést is azért irom ki mert jelenleg is itt röhögnek nonstop már napok óta és hangoskodnak, random felüvöltenek, visitanak, és már nagyon frusztráltan érzem magam...


Szóval, igazából csak ki akartam ezt adni magamból. Szüleim nem nagyon tesznek semmit, mondták, hogy a lakás tulajának se tudják a nevét, így "nem tudnak mit csinálni"... Csak az a gond, hogy én nagyon utálom már ezt, idegesít, hogy egy hosszú fárasztó nap után sem pihenhetek csendben, és a saját szobámban is az idegen embereket kell hallgatnom, azt hogy mit csinálnak, hogy mit hallgatnak...nem akarom hallgatni többet az idegeneket a szobámban, sose akartam, és nem érdekel az idegesítő vihogásuk sem és üvöltésük.



nov. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ahelyett hogy átkopognál/hívnád a rendőröket/közös képviselőt itt picsogsz, jól foglaltam össze a lényeget?
nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai hangoskodás csendháborításnak minősül. Névtelenül jelentsd fel őket a rendőrségen. Egy idő után csak megunják.
nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megértelek. Szüleid konfliktuskerülőek, az nem kifogás, hogy nem tudják, ki a tulaj. Egyébként könnyen ki lehet deríteni, de ha ezt nem akarják, közös képviselőnek próbáljanak meg szólni, hogy ő beszéljen a tulajjal a bérlőiről. Nekik ugyanúgy be kell tartaniuk a szabályokat, mint a többi lakónak.


Más helyiségbe nem tudnál átköltözni a lakásban, amibek nincs közös fala ezzel a bérbeadott lakással?

nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van több megoldás, a rövid távú hogy mindig jelenteni kell a rendőrségen.

Nem kell ehhez a tulajt ismerni. Teis hívhatod a rendőrséget, nem kell a szüleidre várni.

A másik, drágább megoldás a hangszigetelés. Kőzetgyapot és elé gipszkarton.

nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy párszori helyszíni kiszállás után a rendőr már bírságol is.
nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!