Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Másnak is fura hogy sokan...

Másnak is fura hogy sokan képesek panelban élni ahelyett hogy vennének egy kertes házat?

Figyelt kérdés

Parkoló tele este,papírvékony falak, üvöltő szomszédok,semmi magánélet.

Amelyik ismerősöm lakott panelban pár év után mindegyik menekül onnan kertes házba.

Sokan miért élnek mégis egész életükben panelban mikor vehetnének kertes házat is?


dec. 15. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Egy 40 nm-es panel és egy kertes ház között akár 50 millió különbség is lehet.

Rezsiről , közlekedésről és egyebekről nem beszélve.

dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

"vehetnének kertes házat"

nem mindenki keres olyan jól mint te,

rühellnek kertészkedni,

valószínű van még jó pár ok.

dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Nincs autóm, a falak nem papírékonyak, a szomszéd se üvölt, és semmi gond a magánélettel. Most éppen síri csend van, pedig egy forgalmas út mellett van a társasház. Több mint 30 éve teljesen jó nekünk.


Még valami közhely?

Engem jobban zavarna a fűnyírás reggel, a kutyák ugatása este stb.


Te tényleg azt hiszed, egy kertes házra telik a többségnek? Persze, én is tudnék venni, de hol? Rámenne az életem az ingázásra, a család is szívna, fél nap menne csak arra, hogy feliratok egy gyógyszert stb.

dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Azért kevesen vannak olyan helyzetben hogy akkor költöznek és oda ahová csak akarnak:D
dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha lenne pénzem akkor én is vennék kertes házat, akár valamennyi + utazási időért cserébe is, de még a panel is csak hitelre jöhet szóba.


Egyébként a panelben való együttélést én sem tudom, hogy hogy fogom hosszabb távon kibírni, úgy érzem, hogy egyre jobban szarják le az emberek, hogy amúgy más is lakik a házban.

dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kertes ház nagyon drága, és rengeteg meló van benne.
dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

A kertes háznak és a panelnak is vannak előnyei és hátrányai.

Vagy pl. ha eladnám a házamat, vehetnék belőle 4 panel lakást, egyikben laknék, másik hármat kiadnám, lenne egy egész jó bevételem, így meg csak kiadásom van.

dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább élnék panelban a város közepén, mint vidéken.. egy baszott nagy több szintes kertes házban.
dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Kertes házban állandóan meló van. Ha nem a kertben, a házra kell állandóan költeni. Kell a francnak. Engem egyébként megnyugtat, hogy hallom, emberek laknak körülöttem.

Ja meg nincs zsebben 60 millióm, jut eszembe 🙂

dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Kertesben meg arra fogsz kelni, hogy vasárnap reggel 6-kor a szomszéd füvet nyír. Hangos zene ott is van és pont akkor, amikor nyitva lenne az ablak, így kénytelen vagy viszonylag jó időben is a légkondit doromboltatni. Az éjféli kutyakoncertet már nem is említem, ami télen-nyáron fesztiválhangulatot varázsol.
dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!