Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Menjek le legkozelebb es...

Menjek le legkozelebb es verjem el vagy mit csinaljak mert mar nem birom idegekkel ?

Figyelt kérdés

Alattam lako szomszedok ...meghalt az oreg ,ide koltozott az anyjahoz a fia kb 50 eves a tag.

Azt tudni kell mikor elt az oreg pentektol vasarnapig ment az ivaszat es a dai-dai ...nekem ezt rendszeresen hallgatnom kellet .

Egyszer csak infarktust kapott az oreg es meghalt .

Qzota a fia vette at a stafeta botot !!!!

Tegnap 3ste tiz ora utan mar nem birtam idegekkel ,a tv-t se hallottam le csorompoltem , de csak masodjara vettek eszre magukat de k.ss is lett .

Aznap az anyja el kapott ,hogy en voltam e mondom h ogen mivel egy tarsas haz ,valaki aludni akar a mqsik probaljuk mar meg kicsot diszkretebben viselkedni ,legyunk mar tekintettel a masikra.

Le se szarta vigyorgott.

Mit ad isten,az nap ejjel fel 12-hqjnali negyed 1-ig a fiqcskaja kurjongatasat ,vihancolasat kellett hallgatom ismet ...

Egesz ejjel joforman lofaszt se aludtam ,tiszta ideg vagyok egesz nap es varom mar.most qz ejszakat !!

Ha megint be alkot a fia mit csinaljak ??

Mostmar ku...ra elegem van ,hogy szinte minden este ezt a majmot kell treniroznom es meg a tv-t se hallom .n30


dec. 19. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
10 után kihívod a rendőrséget. Csodálom, hogy eddig nem hívtad őket. Ha ezerszer kell, akkor ezerszer felhívod őket.
dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
70%
Ha szóltál és úgy sem változik semmi, ott a rendőrség.
dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Semmi baj, máskor ha csörömpölést és hangoskodást hallasz, felhívod a rendőrséget és megmondod, hogy verekednek és sikoltoznak a szomszédban. Aztán lehet vigyorogni a rendőröknek.
dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem verekednek en zorogtem le ,hogy vegyek mar eszre magukat mert ha fogom magam es le robogok az h3tsenseg az egesz kornyek fel fog kelni ,azert lassuk be az se lett volna tuo jo pont !

De az ,hogy miota itt van a fia minden aldott ejjel a po.zasat,vihancolasat kell hallgatnom ?

Mqshol is van cirkusz a csaladban de nem napi szinten este mikor mar le akar fekudni az ember esetleg tv-t nezni vagy filmezni ...

dec. 19. 13:05
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb, amikor elcsendesedik, várj fél órát, amíg elalszi, aztán azon a helyen, ahol a hálószobája van, tegyél le egy fém tálcát, és ejts le rá egy kézi súlyzót 200x.
dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem is csörögnek annyira, akkor ia azt kamuzod, hogy verekednek. 1-2 alkalom és wlkussolnak. Ennyi hazugságot megér a csendes pihenés.
dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kamuzok a rendoroknek meg engem hurcolnak meg.

Nem vagy tisztaban vele latom

dec. 19. 13:15
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Gyere át hozzám, bébi, nálam "alhatsz".
dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fú b+ nem irigyellek... Csak ilyen szomszédot ne, soha... Remélem meg tudod oldani, bár nem tudom hogy lehetne, nem fog lejönni a piáról. De remélem mielőbb pontot teszel a végére. Én biztos rendőröznék, vagy költöznék.
dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#6 Ja, és ha kiderül, hogy nem verekedtek, és a kérdező ezt tudta akkor a fogdán éjszakázhat, maximum 72 órát, de ott legalább csend van mi?.. Kérdező 22:00 után teljes nyugodtsággal kihívhatod a rendőröket, de ne hazudj semmit, az a legrosszabb amit tehetsz.
dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!