Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tőzsgyökeres budapestiek ti...

Tőzsgyökeres budapestiek ti milyen gyakran találkoztok ismerősökkel a városban?

Figyelt kérdés
Mivel ugyanabban a kisvárosban élek születésemtől, ezért aránylag gyakran összefutok ismerősökkel az utcán. Kíváncsi lennék, hogy egy budapesti születésű és azóta is ott élő embernél milyen gyakran történik meg, hogy barátokkal, ismerősökkel találkozik random Budapesten?

dec. 20. 10:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván aki egy adott területen belül mozog az gyakran összefut ismerősökkel is. Budapesten belül sem nagyon szokott mindenki a komplett városon belül jönni-menni, hanem megvannak a szűkebb helyek ahol mozog.
dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Az "Tősgyökeres", de mind1.
dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát random nem szoktunk, tekintve, hogy a város különböző pontjain lakunk.

De azért heti 1-2 alkalommal össze szoktunk futni. Tervezett találkozások.

dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%
"Tőzsgyökeres"
dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán. Miután felnőttünk, a gyerekkori barátaim többsége elköltözött a közvetlen környékről, így nem nagyon keresztezzük egymás útjait. Kollégák és egyéb ismerősök szintén szerteszét laknak a város különböző pontjain. De ha mondjuk kimegyek vásárolni, akkor nyilván szoktam látni olyan embereket, akikkel egy utcában lakom.
dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibáért :). Várom a további válaszokat.
dec. 20. 12:52
 7/27 Kitana. ***** válasza:
100%

Általános iskolás koromban néha előfordult, mert sokan ott laktak a suli környékén. Felnőttként egyszer összefutottam a gimis barátnőmmel a metrón, akivel régóta nem beszéltünk már akkor. A Westendben láttam egy kollégámat, de nem voltam benne biztos, csak legközelebb kérdeztem, és mondta, hogy ja, volt ott aznap. Egy másik kollegámat is láttam egyszer egy boltban, ő arrafele lakik, én meg mentem épp valahova, de két külön sorban voltunk, nem kiabáltam át. Több hirtelen nem jut eszembe, de talán lehetett még 1-2 alkalom, de igazából nem szoktam figyelni, sok ember van mindenhol, tuti volt olyan többször is, hogy egy helyen voltunk, de nem vettük észre egymást.

Bár nem BP-n születtem, de óvodába már itt jártam, szóval mondhatni idevaló vagyok.

dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon ritkán, mert nagyon introvertált vagyok: csak egy meghatározott vonalon járok/kelek.
dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem havonta 2-4 alkalommal van olyan, hogy random belefutok valakibe vagy utcán vagy metrón vagy valahol program közben.
dec. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nekem pont tegnap volt ilyen "random" összefutás. Egyszer ismerkedtem egy csajjal, nem lett belőle semmi, el is telt pár év. Tegnap meg várok egy ismerőst a metrónál, erre látom feljönni a csajt. Nem mentem oda hozzá, észre sem vett, odament hozzá egy srác és mentek is tovább.


De gyakorlatilag minimális esélye volt, hogy éppen ott láttam, hiszen nem igazán járok a városban, korábban ő sem arrafelé mozgott, stb.

dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!