Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Öreg néni vádaskodik a lépcsőh...

Öreg néni vádaskodik a lépcsőházban, aztán belecsitteg a mondanivalómba és a válaszomba. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az ilyen embert kezelni? Valószínű nem százas már fejben.

#néni #vádaskodás #csittegés
jan. 7. 19:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Hagyd ott.

Aki ismeri, tudja mi a helyzet.


(Anyám lassan 20 éve ilyen.)

jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
A házsártossággal nem tudsz mit kezdeni, lete majd te is olyan leszel :D viszont ha nincs igaza, az egy pont neked! állíts magad mellé másokat, telefonnal vedd fel hogy mit csinál, ezzel bizonyítod hogy nincs is igaza, alaptalan amit állít. De az időskori személyiséggel ha ilyen igazán lehet mit kezdeni.
jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élünk, ne pazarolj rá sok időt.
jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj vele szóba. Egy időben rám is rámakaszkodott egy idős néni a lépcsőházból, random dolgokért cseszett le (pl miért nem én lapátolom el a havat a ház elől, miért az a szegény férfi, akinek amúgy ezért fizetünk), ha válaszoltam, csak még jobban felhúzta magát. Volt, hogy becsengetett, hogy közölje, hangos a tv, holott nem is ment semmi, nem hogy tv. Aztán meguntam, ha jött volna oda, otthagytam, mint macska a szaharát, azóta meg van sértődve, mert a férjemnek se köszön, rám meg rámvágja a liftajtót.
jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Fejeld le
jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A lépcsöházban beszélhet, amit akar, neked nem kell megállni és meghallgatni, a lakásodba meg ne engedd be, magyarul nem beszélj vele.
jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs igaza és mellé még lecsitteg a vitában amit ő provokált. Holott ő vádaskodik, és terjeszt rólunk hülyeségeket a lakóknak is.
jan. 7. 19:54
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már nem fog megváltozni, ha igaza van, ha nincs.
jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy mentális betegség.

Mint a demencia

jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A csittegés? :D De akkor miért provokál, ha nem is akarja a választ meghallgatni, hanem belecsitteg? De az a szerencse hogy nem tud nekünk ártani, házon belül is tudják hogy nem százas. Csak kellemetlen ez az egész, amikor jön problémázni újra,
jan. 7. 20:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!