Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyek a legunalmasabb posztja...

Melyek a legunalmasabb posztjai a települések Facebook csoportjainak?

Figyelt kérdés

Nálatok az általatok követett, vagy olvasott városi facebook csoportokban a legunalmasabb, rogyásig ismétlődő posztok, témák, vagy éppen egyéb személyes problémák?

Mik azok, amiktől már herótotok szokott lenni, annyiszor jön elő minden nap? Mik a legtipikusabb problémák, (amiket ugye nem old meg a csoportba kiírás)?

Nálunk most az aktuális kínja-baja az embereknek:

- a belvárosban megépített új útszakasz, és hogy rosszul hangolták a lámpákat, hatalmas dugók, elb.ták ezt is, stb.

- illetve a fél éve átadott elektromos rollerek - minek kellett az ide, csak útban van, meg csak tönkreteszik, ellopják, stb.

Emellett a legnagyobb klasszikusok:

- esik az eső, nyáron a vihar legalább 500 fotóval, mindenkinek ki kell posztolnia

- hova vonul szirénázva ilyen sok mentő/tűzoltó/rendőr

- elhagytam a buszon/villamoson a telefonomat, pénztárcámat, diákigazolványomat, stb.

- kiszökött, elkóborolt a kutyám, macskám, egyéb háziállatom

- nekitolattak/meghúzták az autómat

- tud-e valaki ajánlani jó babyszittert, fogorvost, nőgyógyászt, stb.


Szóval a kérdés: nálatok melyek szoktak lenni a Facebookon az amolyan túltolt problémák, vagy az olyan egyéni szoc. problémák, amelyekből naponta rengeteg poszt születik, és ezért már unalmasak? Milyen hasonlókat tudtok még? Össze tudjuk gyűjteni? Kíváncsi vagyok :)



jan. 15. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gazdikereső kutyák, távoli helyekről is, ahova nem tudunk segíteni. Nem azért, mert ne sajnálnám őket, de van, aki gondolkodás nélkül osztogatja mindenhova, nem is nézi, hogy releváns-e ott abban a csoportban.
jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Eladó kabát 10 000 Ft, aztán egy homályos kép valami gyűrött kifakult rongyról.
jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
A szarul parkolósok, a miért nem tükörsima a járda, a miért van sár ha esik az eső és a miért nincsen instant eltakarítva a hó. A havas akkor is, ha még csak épp elkezd látszani az úton. Ilyenkor jönnek, hogy mindmeghalunk, mert neki sem tud vezetni. Mert mennek, mint az állatok, mert elütnek a zebrán is. Jah, meg van egy vegyi gyárunk is. Amiatt is mindmeghalunk, nyilván. Majdnem kifelejtettem, hogy az összes kasszásnak a kva anyját, aki nyugdíjosztás napján dolgozik, mert nem tud semmit és amúgy is tiszteletlen, mert nem tűri az alázást és amúgy is, mit képzel magáról, oszt közben annyi a bűne, hogy fiatalabb mint a mammer.
jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Jóska bá vasárnap füvet nyír,

Valaki már megint műanyagot éget, szennyezi a levegőt,

ne petárdázzatok

Nyitva van-e a dohánybolt ünnepnapon

Van-e valakinek pálinka eladó

Ezek ismétlődnek.

jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy értelmes építő jellegű/ hasznos információ nincs ezekben a csoportokban. Én nem is irok ki semmit és ki is követtem facebookon a városom face csoportját..
jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Eltűnt a macskánk...

Főleg azért bosszant mert olyanok írják ki akik kint tartják szerencsétlen állatot hát persze hogy eltűnik vagy valami baja esik ez nem kutya hogy olyan könnyű a kerítésen belül tartani, és folyamatosan jönnek ezek a bejegyzések.

jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem a névtelenül kirakott érzelmi manipulációs siránkozó koldulás akaszt ki. Nem elég az utcán, már itt is. És mielőtt szívtelennek tartana bárki, többször volt hogy kiderült - mert privátban ráírtak - hogy nem is helyi volt, hanem ország másik feléről ilyen putrisok. Meg aki munkát ajánlott neki mindig elutasította gyerekre való kifogással :D Ritka ocsmány trend lett ez is.
jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem az zavar ha valaki névtelenül ír egy posztot és elkezdenek fröcsögni hogy miért névtelen a posztoló.


Amúgy ilyen elhagytam a telefonom, találtam egy kulcsot, hol van jó csontkovács, ünnepnap hol van dohánybolt, van e ma piac, stb. ezek ismétlődnek ciklikusan minden nap.

jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van ma piac és kint van ma a cipős? :D (minden héten ugyanazon a napon megkérdezni újra és újra, holott mindig van)
jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Ezt láttam Veszprém"-ben csoport, ahol helyi lokálpatrióták töltik fel a 144p-s képeiket, és "Gyönyörű városunk: Veszprém"
jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!