Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálnátok, ha hajléktala...

Mit csinálnátok, ha hajléktalanok költöznének be a lépcsőházba?

Figyelt kérdés

Először szépen szóltam nekik, hogy megértem, hogy hideg van és fáznak, de ez nem megoldás, ne jöjjenek mégegyszer.


"jó-jó, jövőhéten költöznek be szállóra, meg nem szemetelnek ők " stb.


Amikor elmentek itt hagyták a koszos ruhájukat meg rongyaikat, zsepiket szétszórva..


Ma megyek ki, tiszta morzsa meg kenyérdarab minden az ajtóm előtt ( ott van radiátor így ott melegedhettek). Megyek le a lépcsőn, megint ott alszanak. Felzargattam őket és keményen megmondtam nekik, hogy takarodjanak most már innen.



Nyilván sajnálom őket, meg bárki kerülhet ilyen helyzetbe, de a szemetüket nekünk kell felszedni, ha rájuk jön a wc-zés akkor se fognak azért lemenni az udvarra.



jan. 21. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a rendőrségnek. Illetve a közös képviselőnek.

Hogy jutottak be a zárt ajtón?

jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
elkuldenem hajlektalan szallasra. de annyira nem erdekel, igy is eleg rossz elete lehet. Engem nem zavarna, de lehet en vagyok a tul elfogado. Mast biztosan zavarna
jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1, van amikor nem zár be az ajtó, meg lehet tudják a kódot valahová
jan. 21. 12:31
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell hívni a rendőrséget.
jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a közös képviselőnek az volt a módszere, hogy sok-sok fertőtlenítőt, Domestost, Hypo-t szétlocsolt az alvóhelyükön a folyosón, amikor épp nem voltak jelen. Állítólag nagyon nem kedvelték az erős klór- és fertőtlenítőszer szagát és hamar tovább álltak máshova. Nem túl humánus, de beválik.

A rendőrség nem vált be, többször is kijöttek, elküldték őket onnan, aztán fél óra múlva mindig visszajöttek.

jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
adj nekik lakást.
jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Mifelénk leöntötték őket fehér mészfestékkel mikor be voltak drogozva. Azóta eltűntek. Illetve jöttek még más csövesek is, de őket már azonnal leöntötték, így azok is elmentek. Amúgy cselekedni kell, mert odaszarnak, drogoznak, isznak, ordibálnak, életveszélyesek.
jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Csak vigyázzatok kit meg mivel öntögettek le (nehogy baj legyen a vége)

[link]

jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél nekik olcsó kannást valahol kérdező, azt néha reggel adj valamelyiknek amelyik szimpatikus. És mond nekik hogy tartsanak rendet, takarítsanak ki. Lehet hogy nem, de az is lehet hogy megértik...
jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

8, hát igen, vigyázni kell sajnos, de az 5-ös módszere támadhatatlan: behipózni a helyet, mikor nincsenek ott.

Vigyázni arra, hogy mindig rendesen zárjon az ajtó. Rendőrt hívni. Ha van kutyás szomszéd nagy kutyával, odahívni, hogy ugattassa mellettük a kutyát, persze a kutya legyen pórázon, hogy ne tűnjön támadásnak, de zavaró és ijesztő legyen. Akadályokat elhelyezni azokon a helyeken, ahol melegebb van, hogy ne tudjanak odafeküdni. Felbérelni valami nagyobb darab tudjuk milyen férfit(férfiakat), hogy küldje el őket emelt hangon. Ennyi jutott eszembe.

jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!