Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valahol meg tudom nézni, hogy...

Valahol meg tudom nézni, hogy kik születtek/laktak Sellyén? (2000-2005 környéke érdekelne.)

Figyelt kérdés
jan. 21. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudod! Komoly személyiségi jogokba ütközne egy ilyen.
jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb akkor, ha jóban vagy a helyi anyakönyvvezetővel vagy polgármesterrel, esetleg a lelkésszel. Így néztem át egyszer egyházi anyakönyveket, máskülönben nincs rá lehetőség. Levéltárban is csak a 130 évnél korábbi születéseket engedik kutatni, ez mondjuk már tényleg túlzás.
jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért érdekel, mert szerintem egy orosz pasi be akar csapni, hogyha ez lehetséges.

Azt se mondta el, hogy most orosz vagy sem, de nem beszél magyarul, de azt mondta, hogy sellyei és ott nőtt fel, szóval nem nagyon értem, hogy akkor miért nem tud.

Sellyéről pedig nincs ismerősöm. :(

jan. 21. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Fb-on megtaláltad. Ha nyilvános az ismerőslistája, ott szétnézhetsz, van-e sellyei ismerőse. Vagy legalább magyar.
jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, az első mondat végéről lemaradt a kérdőjel.
jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült, de annyi megvan, hogy Gabor.

Ennyi a biztos, hogy így hívják. És van egy olyan érzésem, hogy nincs kint, hogy Sellye, mert nem találtam így meg.

jan. 21. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!