Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kellene tennem ha zavar a...

Mit kellene tennem ha zavar a szomszéd srác öltözködése? volt hasonló problémátok,vagy sztoritok ,ti mit csináltatok végül ? Kort ,nemet írjatok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van a szomszédomban egy igen laza srác,aki mindig úgy hordja a nadrágját hogy kint van belőle a fél alsógatyája.Tudom hogy mindenki úgy öltözködik ahogy szeretne,én sem vagyok konzervatív,de szerintem az már sok hogy akaratlanul is tudom hogy milyen színű,márkájú boxert hord a srác.

Szerintetek változtatna a dolgon ha szólnék neki ,vagy a divat majmolása miatt folytatná tovább?

Egyszer olyan szívesen lerántanám róla a nadrágot,amikor a az alsónadrág 2/3-a látszik.



#nadrág #szomszéd #Fiatalos divat #Öltözködési probléma
jan. 30. 09:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Bejön a srác neked 😀
jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem,csak zavar hogy ezt kell látnom minden nap.
jan. 30. 09:44
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy mások hogyan öltöznek. Főleg idegenek.
jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz oda
jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Semmi kozod hozza.

Az intim reszeket takarja. Semmit nem tehetsz. Minden joga megvan izlestelennek lenni.

Ha meg szolsz abbol kb csak negativ dolog sulhet ki. Hidd el ez jem er annyit hogy elrontson egy szomszedi viszonyt

jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Faszik meg öregek szoktak nyávogni azon, a nők mit hordanak. Fura vagy.
jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Metionin ***** válasza:
100%
Semmit, nem szólhatsz bele mások öltözködésébe. Nekem is van ami zavar de ez van, próbálok nem odanézni. Biztosan van rajtam is valami, ami másoknak nem tetszik, ha elkezdene valaki baszogatni vele, tutira csakazértse változtatnék, gondolom mások is így lennének vele ha én szólnék.
jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Jelentsd fel az erkölcsrendészeten , azok megbirságolják és elhurcolják gyónni . A ruhájából sebkötöző rongyot csinálnak a sarki leprásoknak. Nálam bevált , ha furcsa kinezetű embert látok az utcan kitiltom megfenyegetem be ne merjen ide tévedni . Volt sok esetben hogy ló után kötöttünk egyet egyet mert még igy volt mersze .
jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Kései Sirató ***** válasza:
91%
Semmit sem érsz el azzal, hogy szólsz neki. Amúgy tényleg semmi közöd hozzá, nem a gyereked, hogy utasítgasd. Csak kinevetteted magad.
jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá, foglalkozz a saját életeddel.
jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!