Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki azért költözött falura,...

Aki azért költözött falura, mert vágyott a természet közelségére és a kiskertre, az mennyire tudja kihasználni a lehetőségeket munka és ingázás mellett? Vagy csak nyugdíjasan lehet kiélvezni a falut ilyen szempontból?

Figyelt kérdés

febr. 8. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Budapesttől 60km-re költöztem. Szerencsére csak heti 2x kell bemennem, így elviselhető az ingázás, viszont minden nap nem vállalnám. Nem bántam meg, én nagyon szeretem, hogy kisétálok az utca végére, és ott már erdő, természet vár.
febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi falura költöztünk, de nem nagy a kert. Be van füvesítve, ezt gondozzuk, a gyerekek kint eljátszanak. Nagy kertre és kertészkedésre nekünk nem lenne időnk. De nyugdíjra beterveztem.
febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én szerencsére távmunkában vagyok, sosem kell bemennem az urodába és így teljesen ki tudom élvezni a kertet meg a nyugit.
febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Én mivel fiatal vagyok, jó időben biciklivel szoktam menni.

10km és bent vagyok a városban

febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Ezért kár falura költözni, a falvak jelentős része körül semmi nincs, csak szántóföld, ha meg van is kirándulóhely a közelben, jó eséllyel nem vezet ki odáig járda.

Én nagyváros belvárosában élek és 10 perc séta a valódi természet. Van kiskertem is, egy közeli falu szélén, bőven elég oda kimenni 1-2x hetente.

Az erdő, természet rész ráadásul még Budapesten belül is megvalósítható lenne, a kiskert talán neccesebb.

febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1, 3: milyen típusú munka, amit távmunkában vagy heti 1-2x bejárással végeztek?

Így azért valóban jut is időtök a helyi adottságok kiélvezésére,nem veszi el az időt az ingázás.

márc. 16. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok, én programozok.
márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok, én irodai, adminisztrációs feladatokat látok el
márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!