Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik zuglói utcában készült...

Melyik zuglói utcában készült ez a kép? (Nem egyszerű.)

Figyelt kérdés

ez: [link]

egy kisebb képen az épület: [link]


Sajnos nehéz a kérdés. A háttérbeli ház legfeljebb négymeletes. (A kis képen látható.) A kerület nagy valószínűséggel a 14., bár nem kizárható hogy a 16. Google Képkereső/Lens nem ad értelmes eredményeket. Utcaképpel/földgömbbel/akármi járom a két kerület utcáit, hát... (Esetleg ha valaki ért az épületekhez, van tippje a keresés gyorsítására? Pl valami séma szerint.)



febr. 11. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Hiába kérdezed meg újra ugyanabban a kategóriában. Tedd fel a kérdést egy zugloi face csoportban inkább
febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Törölni akartam, nem újra feltenni! Hogyn tudom törölni?
febr. 11. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Egressy út 73. épülettömbjére tippelnék, de nem biztos. Sajnos a Googlemaps-en nem körbejárható az épület, de az látszik, hogy éppen felújítás alatt van, és (részben) ugyanazokat a színeket használják festésre, mint amik a te képeden vannak.
febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, hogy miért fontos ez neked. De nekem kicsit félelmetes. Valakit így akarsz megtalálni az akarat ellenére?
febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bárkinek, bármilyen célból lehet fontos egy fotó készítésének helye; magyarázkodás unatkozó kommentelőkek és offtopicot vonz. Írd be, ha neked van ötleted! (Nem az Egressy 73 környéke, sajnos.)
febr. 11. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha valaki dióhéjban sem foglalja össze egy ilyen bizarr kérésnek az okát, az jogosan kelt gyanakvást. Ez így amúgy meg ugyanannyi trollt idevonz, mint egy sima magyarázat.
febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Történetesen olyan munkaköröm is volt már ahol szinte heti feladat volt fotó alapján belőni a készítés helyszínét, szabálysértések elkövetőit keresve. Az rossz? Nem kell egyből sötét dolgokra gondolni.
febr. 11. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hú, akkor végrehajtó vagy?
febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Ja nyilván most is olyan munkakkörről van szó, ahol a gyk-n kell keresni egy autóról készült képet, nem is valami kislányos bosszú, vagy hasonló van a háttérben, persze, olyan munkakör XD
febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha visszaolvasod, nem azt írtam hogy ez az.

Durva hogy bárki próbál kérdezni bármit, a trollok megtalálják.

febr. 11. 16:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!