Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit írjak neki,hogyan keressem...

Mit írjak neki,hogyan keressem fel?

Figyelt kérdés

1 éve költöztem Pestre

Próbáltam barátnő kereső csoportban ismerkedni pár pestivel,de nem nagyon jött össze


Kerületi csoportba is írtam ott is teljes kudarc volt


Ismerőseim között egy általános iskolás osztálytársamnál láttam,hogy Budapesten él.

Konkrétan általános óta egy szót nem beszéltünk

Konkrétan egyikünk se írt sose egymásnak szülinapra..


Szerintetek mivel és hogyan kéne ráírni


Szia xy láttam,hogy te is pesti vagy van kedved beszélgetni és egyszer összefutni ezt annyira bénának és gáznak érzem


Másik variáció,hogy :

Várjam meg a szülinapját

írjak neki privátban és próbáljam csak úgy beszélgetni vele?


3 opció jelenleg nem jutott eszembe


Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok.

Sztoriból annyi kimaradt,hogy én nő vagyok ő ffi.(28)


Nem nem úgy akarok vele ismerkedni..



febr. 18. 05:51
 1/10 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam még hogy elküldök neki "véletlenül" egy eseményt ami Pesten lesz

Csak úgy utána random rá irok

febr. 18. 06:14
 2/10 A kérdező kommentje:

Én maradnék valamiért az első opcionál



Szia


Épp láttam,hogy megosztottál egy bejegyzést a Faceboon

Megnéztem és láttam az idővonaladnál,hogy itt vagy Te is Pesten.


Képzeld én is Pestre költöztem nemrég


Mi van veled mostában?

febr. 18. 06:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan miért szeretnéd felkeresni, ha eddig semmi sem volt? Ha most egy indító szöveget alkalmazol az oké: de mi lenne a folytatása, a célja.

Én nem érzem azt, hogy konkrét célod lenne ezzel a felkereséssel, és az általános "Hogy vagy? Hogy telt a hétvégéd? Mi történt veled az elmúlt években?" sablonkérdések után kifutna a témaköreitek...

febr. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Felkeresni mert ő is pesti és könnyebb olyannal beszélgetni akit régebb óta ismersz csak valahogy megszakadt.


Csak szimplán Beszélgetni jóba lenni a másikkal

Max néha találkozni

febr. 18. 06:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Ilyet senki se ír 30+ hogy szia legyünk barátok,mert nem találok Pesten .
febr. 18. 06:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó, ha valamilyen bejegyzésével kapcsolatosan reagálsz privátban és mondod neki: "képzeld, én is Pestre költöztem" -> aztán meglátod, nyitott -e kommunikációra, hogyan reagál.

Nézd meg milyen helyekre szokott járni, milyen zenekarokat kedvel (ha Fb profilból kiderül ez) stb, mehetnétek -e közösen valamilyen helyre, ha érdeklődés egyforma.

febr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 hát ez az ötlet kilöve pedig jó lenne


Szinte semmit nem oszt meg magáról

Semmit nem likolt be

febr. 18. 07:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Értem, az jutott még eszembe, hogy - remélhetőleg - vannak ilyen "Pestre költöztem" jellegű csoportok Fb-n, na ott nagyon érdemes lenne körülnézni és kérdezni, barátokat is hátha találnál.

Próbálj ilyen csoportot keresni.

Ha nem találsz, akkor adott kerületi csoport, ahova költöztél is jó lehet, vagy bármilyen jelenlegi vagy kipróbálható hobbi kapcsán is kereshetsz.

Művelődési ház ha van a környéken, nézz ki programokat, menj el, sose tudhatod kivel ismerkedsz meg.

febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elnézést, kérdésben a figyelmemet elkerülte hogy próbálkoztál már csoportokban.

Esetleg kerületi helyi újság vagy honlap megnézése, ahol írhatnak rendezvényekről is...

febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt bárki "olyan" szándéknak fogja venni, hidd el. Egyébként pedig, ha mindenáron fel akarod keresni, akkor olyannal keresd, ami közös pont lehet. Ha már megy stalking, akkor gondolom tudod mi érdekli, valamire fűzz rá, ne pusztán helyi idegenvezető keresés legyen
febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!