Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Gyulán lakni? Érdemes...

Milyen Gyulán lakni? Érdemes lenne odaköltözni, ott élni?

Figyelt kérdés

Szegeden élek és kaptam egy állásajánlatot Gyulán. 41 éves férfiként költöznék le oda albérletbe. Azt szerettem volna kérdezni, hogy milyen ott élni, lakni? Nyugis vagy túl nyugis kisváros? Gondolok például ismerkedési, szórakozási lehetőségekre.


Köszönöm a válaszokat.



febr. 19. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép, de nincs valami nagy élet. Szegedhez képest pláne.
febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Sok a cigány ott ne menj oda ellopnak mindent
febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
2-es, az ország mindenhol tele cigánnyal. Ez volt a cél, felszaporítani őket.
febr. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos már az IC-ken is rendszeresen jelen vannak. 2010-ben, mikor elkezdtem vonatozni a Kisvárda-Budapest vonalon, még másodosztályon is csak elvétve fordultak elő. Azóta gyökeresen megváltozott a helyzet. Jellemzően az egész pereputty utazik, a civilizált viselkedést hírből se ismerik. Pont tegnap élveztem őket 2 órán át. Az egyik purgyé úgy őrjöngött egész úton, mintha ördög bújt volna belé, a primkó szülők meg f*szoztak, g*ciztek, egyebek. Egyre szebb kilátásaink vannak a következő évtizedekre.
febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jól elkanyarodtak a válaszok. A c.népcsoport nem érdekel, inkább a kérdésemre a válasz.
febr. 20. 20:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyula szép város, nem gyulaiként jó ott pár napot eltölteni, strandolni, wellnesezni, megnézni a várat, óvárost, beülni a Százéves Cukrászdába de ennyi. Ha ott laksz, akkor nem igazán nyújt semmit. Kevés a munkalehetőség, szórakozási, ismerkedési lehetőség meg még kevesebb.
febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
1-es és 6-os válaszoló, köszönöm szépen.
febr. 21. 11:42
 8/14 anonim ***** válasza:
A "c. népcsoport" majd úgyis érdekelni fog, ha Gyulán találkozol velük, netán szomszédként... Úgy legyen.
febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8

Nem tudom, hol laksz, pont Gyulán pont nem nagyon vannak...


Kérdező: nyáron, főleg a fesztiválok idején szinte mediterrán nyüzsgés van. Szezonon kívül egy kedves, csendes, álmos kisváros szép fás, virágos terekkel. Szerintem nem erre vágysz.

febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
febr. 21. 21:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!