Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megvan-e még valamilyen...

Megvan-e még valamilyen formában az a fonyódi üdülőhely, ahova főleg iskolások, általános iskolások járhattak a 80-as, 90-es években?

Figyelt kérdés
Emlékszem volt egy nagy központi ebédlője, több foci és hasonló pálya, és egy hosszabb (talán pár száz méteres, aszfalt út) vezetett a szállás részekhez. Sátorozás is volt arrafelé. Vízparthoz nagyon közel volt. Nem tudom hány helyre illik-e rá ez a leírás, és mennyi ilyen tábor volt abban az időszakban Fonyódon.

márc. 12. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fonyódligetire gondolsz?
márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Lehetséges, nem tudom. Az már megvolt abban az időszakban? Illetve egyáltalán volt más azon kívül?
márc. 12. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Hú, én voltam Fonyódligeten iskolai táborral, szerintem vagy 30 éve. Tuti arra gondolsz.
márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most azt akarják kisajátítani:)
márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen. Vajon, hol lehetne a régi állapotokról fotókat találni? Én most néztem, de nem dobott ki semmi értelmes találatot.
márc. 12. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Fonyódliget. Szerintem az meg van még ma is. Én 2013-ban voltam ott iskolás táborban
márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még meg van! Jelenleg Erzsébet táborként üzemel. Én egyetemi gólyatáborban voltam ott most augusztusban.
márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!