Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak olyan települések a...

Vannak olyan települések a környéketeken, ahova nem költöznétek semmi pénzért?

Figyelt kérdés
Merre élsz, és miért nem költöznél oda?

márc. 12. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bp.-n élek az egyik kerületben. A kerületen belül is vannak "Bermuda-háromszög" területek. Oda nem költöznék. Nem megfelelő társadalmi rétegek vannak arrafele.
márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Budapest összes része a II., III., XI. és XII. kerület hegyvidéki részeit kivéve. Az egész város egy undorító, mocskos proli és c. telep.

Komolyan mondom, hogy már Miskokc és Ózd is ezerszer kulturáltsbb nála, éltem mindegyikben évekig, szóval nem a média hazigságai alapján okoskodok.

A médiában úgyis pestet fogják fényezni, akármi is legyen ott.

márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már régóta Bp-en élek, de egy nyírségi faluban nőttem fel, most is gyakran járok haza. A környéktől eltérően ott soha nem voltak indiánok, bár az utóbbi években sajnos már nálunk is megvetette a lábát 2-3 család, de ők rendben vannak. Az összes környező faluban viszont a lakosságnak jelentékeny részét adják sajnos. Az ottani általános iskolákból szó szerint menekülni kényszerülnek a fehér gyerekek, mert nem ritkán kikezdik őket a jól szituált, civilizált indiánok. A falumban lévő iskolában például a többséget most már ilyen bejáró gyerekek teszik ki. Addig lesz élhető bármilyen település, amíg nem jelennek meg tömegesen a beilleszkedni nem akaró, antiszociális egyedek.
márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Devecser, Noszlop, Pápa, meg az ezek közti településeken nagyon nem élnék szívesen, Úrkút, Szentgál is ilyen. Szintén a nem megfelelő, enyhén problémás rétegek miatt nem költöznék oda.
márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csepeliként rossz megközelíthetőség miatt hegyvidékre nem költöznék és meg vagyok elégedve Csepellel. Túrázni szeretek, de nem élnék hegyoldalban.
márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az a rossz megközelítés? 8E, 11, 21, 110-112-es buszcsaládok mind 5-10 percenként sűrűn járó gerincjáratok. Lehet, hogy vannak kiesőbb helyek, na de azok mindenhol vannak. Csepelen sem mindegy, hogy a HÉV mellett laksz, vagy valahol a Királyerdő egyik isten háta mögötti utcájában.
márc. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!