Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hozzátok is benéznek a járókel...

Hozzátok is benéznek a járókelők az udvarotokba?

Figyelt kérdés

Újépítésű lakópark

Az összes ház ,udvar szinte ugyan olyan és azt vettem észre,hogy a járókelők,babakocsit tologató anyukák bámulnak befelé az udvarunkra. Láttam olyat is,aki minden nap amikor tologatja a gyerekét bebàmul.


Mit pásztázik vajon minden egyes nap valaki?



Vízszintes lécek vannak amúgy a kerítésoszlopok közt.


márc. 19. 16:39
1 2
 11/16 Seila ***** válasza:
0%

10


Aha, keresi benne a rést ahol kukkolhat. :D

márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén, fingom sincs, valószínűleg benéznek néha. A falon nem látok át és arra sincs időm, hogy ezt lessem egész nap, hogy ki néz be vagy ki nem.

Viszont bevallom, ha én sétálok vmerre, akkor be szoktam pillantani mások udvarába/házába. Puszta kíváncsiság. De nem állok meg percekig bámulni befelé, nyálcsorgatva az ablakhoz tapadva, mielőtt vki meggyanúsítana ezzel.

márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Komoly kérdés, szerintem nincs olyan ember, vagy csak kevés, aki ne bámészkodna egy kényelmes séta közben (tehát nem ilyen munkába rohanós, mindjárt elkések séta közben). Mégis mi mást nézzen? Csukott szemmel sétáljon? Vagy lehajtott fejjel nézze a betont? Amúgy bármi miatt megnézhetik. Szép, rendezett a kert, vagy épp az ellenkezője, tetszik neki a ház falának a színe...stb szóval tényleg bármi okot adhat arra, hogy odapillantsanak, de biztos lehetsz benne hogy pár méterrel odébb már el is felejtette az egészet. Ha zavar, akkor neked kell olyan megoldást találni, hogy ne lássanak be.
márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
3 km szomszedsagon setalok vegig mire hazaerek.. minden telek ugyan ugy nez ki es a hazak is anno ugyanugy elultek.. mindig bameszkodok es otleteket meritek
márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetes jelenség, hogy bámul jobbra-balra az ember. Én is szoktam nézni.
márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Morfondir válasza:

Sőt! A minap be is jött egyikük az udvarra. ( Igaz, hogy hátulról.)

Neki viszont nagyon megörült a kutyám. Úgy vettem észre, hogy az öröm nem volt kölcsönös... :)

márc. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!