Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszéd hangosan hallgat...

Ha a szomszéd hangosan hallgatja a tv-t válaszoljak neki hangos hangszórós zenével?

Figyelt kérdés

csak ezzel meg en zavarom a falszomszedjaimat

ha o megteheti akkor enis nem?


ápr. 7. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Igen, de akkor le fogsz süllyedni az ő primitív szintjére. De ha neked ez így jó, hát csináld...
ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Este. Vagy ha kiadja olcson akkor se jar sokkal jobban. A Zs-k olcson allami hitelre meg akarjak venni a kakasokat. U mint 2004korul
ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na odanyomattam a techno-t 2 perc mulva mar kuss is lettxd
ápr. 7. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem szólsz neki? Nekem is szólt a szomszédom a hangos tv miatt (nem tudtam hogy zavarja), lehalkítottam és azóta halkabban nézem.
ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

És a szomszédaitok egyszerre hallgathatják az üvöltő zenét és az üvöltő tévét...


Inkabb menj át és mondd el hogy te biztos vagy benne hogy hogy nem az a szándéka, de az egész szomszédság az ő tévéjét hallgatja, szóval legyen szíves egy kicsit lejjebb venni a hangerőt, köszi.

ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már 5x szólva nem tortent semmi
ápr. 7. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kulturális fertő megy nálam is. Kedves spanyol ajkú család úgy vágja be gyerek mellett az ajtót, mintha minimum azt akarnák, hogy a téren is hallják. Napi ezerszer kora hajnaltól kezdve éjszakába nyúlóan. Én meg rárúgok ilyenkor az én ajtómra. Eddig nem vált be sajnos. De legalább annyit elértem, mikor nyitott ajtónál ordítanak teli torokból és megcsörgetem a kulcsom, akkor visszamenekülnek...
ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, és nyugi, hiába szólsz semmit nem ér.


Mi naponta felmegyünk szólni már, hogy csitítsák el a kölyküket, mert nem igaz hogy állandóan dübög.

Azt hiszed rászólnak? A f..t.


Sok bunkó, aki képtelen a normális együtt élésre.


És nem, nem érdekel, hogy gyereke van, vigye le játszani, ne a lakást használják játszótérnek, mert kics.szett idegesíítő.

ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!