Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem tudom mit akarok,lehet...

Nem tudom mit akarok,lehet megbántam, hogy nem költöztem el?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 éve lett volna lehetőségem visszaköltözni a szülővárosomba Budapestről (Győr mellé, szóval nem egy rossz környék), de akkor nem láttam jó ötletnek mégsem szóval maradtam Pesten. Szét is mentünk amiatt akkori párommal, aki győri volt és nem akart eljönni onnan.


Na de most pár hete teljesen az van bennem, hogy hülyeséget csináltam, nyugisabb helyen jobban szeretnék élni (munkám miatt kb az egész várost átutazom jelenleg, ez sem segít rajta).

Vagy később ha megismernék valakit és gyerek is lenne, nem akarnám a belvárosban rángatni. Rokonaim is mind errefelé vannak. Én kb 8 éve élek Budapesten.


Hogyan derítsem ki, hogy tényleg jobb lenne ha elköltöznék onnan (nyilván előbb munkát kellene találnom illetve albérletet) vagy ez csak ilyen átmeneti érzés?



ápr. 21. 15:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne bántsatok, így is elég rosszul érzem magam..
ápr. 21. 15:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy.

Elindulsz az egyik uton, és lehet, hogy ugy érzed, a masik jobb lett volna.

Ha a másikon, akkor ugy érzed, hogy az első ut lett volna a legjobb.


Ha ugy éled az életed, hogy a döntéseken agyalsz, akkor bármit csinálsz, bánni fogod.

ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kideríteni csak tapasztalat útján tudod. Míg nincs saját családod, könnyebb dolgod is van, hiszen visszamehetsz, ha úgy érzed nem jól döntöttél. Ne ragadj le olyan helyen, ahol neked nem jó. Anno miért költöztél el?
ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyetemre jöttem oda,es utana ott maradtam dolgozni. Most 27 éves vagyok.

Egy ideig szerettem nagyon ott élni de mostanában egyre kevésbé. :(

ápr. 21. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt dolgozó ember vagy, végiggondolod és kész.

Ha máshol akarsz élni, fogod magad és elköltözöl. Ha egy éve nem mentél, nem jelenti azt, hogy soha többé nem mehetsz.

Én nem mennék vissza Győrbe, inkább költöznék olyan helyre Budapesten, ami jobban megfelel az igényeimnek.

Eleve nonszensz, hogy albérlet ellenére átutazod naponta a várost.

ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, csak a mostani albérletem nagyon korrekt árú és a tulajdonos is normális, emiatt vagyok ott még őszintén szólva.


Munkát nehezebb lenne szerintem találni ha vissza akarnék költözni de biztos nem lehetetlen...

ápr. 21. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szintű az igényed a kényelmes status quo-ra, akkor nyilván maradni kell.
ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nyugisabb helyen jobban szeretnék élni (munkám miatt kb az egész várost átutazom jelenleg, ez sem segít rajta)"

Akkor keress nyugisabb helyet, ha kell, akkor új munkát és albérletet. Most legyen jó.

Tavaly úgy gondoltad, most máshogy, azzal pedig kár foglalkoznod, hogy mi lesz/lenne pár év múlva.

Nem kell most az egész életedet megtervezned. Úgyse úgy lesz. Most csak a mostani érzéseidre hallgass. Ha mindig csak jól érzed magad a jelenedben, az épp elég egy jó élethez.

ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!