Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik kerületet válasszam,...

Melyik kerületet válasszam, melyik biztonságosabb, a 20. kerület Erzsébet vagy újpest?

Figyelt kérdés

Nézem a bűnügyi statisztikákat és vagy újpest vagy Erzsébet ami így a legjobb szerintem közbiztonság terén. Nyilván a budai oldalt ne számítsuk most, mert oda nincs pénzem. Erzsébeten gondolkodok mert az elég biztonságosnak tűnik, viszonylag olcsók az ingatlanárak. Messzi kerületet nem akarok mert nagyon hosszú a bejutás


[link]


máj. 20. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Gondolkodj kicsit strukturáltabban...

Milyen helyeken szeretnél megfordulni Pesten?

máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Újpesti tapasztalatom, hogy bizonyos részeken vannak fura alakok, de ők elvannak magukban. Néha odamennek járókelőkhöz, de ha ignorálják őket, továbbállnak, a legdurvabb ami maximum törtenik, hogy az ember után kiabálnak, de ennél tovabb nem mennek.

Ez csak azért írom, mert Budapestnek egy másik kerületében simán utánamszaladt egy pasi, amikor elsőre ignoráltam őt, mert cigit akart kérni.

Néha végigmennek szélhámosok a lépcsőházakban, viszont ha udvariasan azt mondod, hogy nem érsz rá, lelépnek.

Azért persze előfordul hébe-hoba, hogy az utcán valami szélhámos megállít - egy ápolt ember előad egy kamusztorit és "segítséget" kér, de a legutóbb ilyen velem ősszel történt, előtte meg évekkel korabban, tehát én ezt nem tapasztalom nap mint nap. Őket kicsit nehezebb lekaparni, mert nagyon jól játszák a szerepüket, ezért kicsit erőszakosabbak is, de egy pár perc múlva ők is veszik a lapot és lelépnek.

máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Erzsébeten sok a cigány, egyik ismerősömet ott verték most össze…
máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Mint majdnem minden kerületben sok a cigány...
máj. 20. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de ott tényleg sok. Ott nőttem fel, nem a legszebb környék.
máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5. Kispestis is tele van például cigánnyal... híres kispesti cigányok


[link]

máj. 20. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az nem volt a kérdésben? De nekem mindegy, oda költözöl ahova akarsz. Én már laktam ott, nem mennék vissza.
máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Én egy a képen narancs kerületben lakom, semmi balhé nincs általában, nincs sok C sem, gondolom azért sok a bűntények száma erre, mert van 1-2 forgalmas hely, aluljáró, megállók, ahol gondolom sok a lopás meg ilyesmi, de igazából sokfelé jártam már Pesten és engem spec nem rabolt ki soha senki. Annyira nem veszélyes hely azért, a 16 ezer sem egy vészes szám ha azt nézed, hány milliós emberforgalom van.
máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Erzsebet egy tradicionalusan proli szegeny rezervatum. Ujpest egy onallo kisvaros volt mindenfele reszekkel. Meg a lakotelep sem csak proli es a kertes reszek kozt kifejezetten jo reszek is vannak.
máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!