Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Élnél egy ilyen lakásban?

Élnél egy ilyen lakásban?

Figyelt kérdés
[link]

máj. 21. 09:19
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nem az én stílusom, ezért nem; illetve nem csak a stílusával van bajom, az összekép sem ad otthonos érzést, ahova jó lenne hazamenni. A városi életről pedig pont tavaly mondtam le, hogy falun élhessek végre, tehát az sem vonz.
máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ráférne egy felújítás. Összeségében nem tetszik
máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha soproni lennék max 1 gyerekkel, akkor igen, nekem tetszik.
máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ez a lakás teljesen semleges. Lehet, hogy éppenséggel élnék benne, mert egynek elmegy, azt nem mondom, hogy rossz, de semmi olyan tulajdonsága nincs, amitől fellelkesülnék, hogy de jó, de megfogott, de tetszik benne ez vagy az a részlet, mindenképpen kell nekem ez a lakás. A konyhája nem tetszik azzal a beugró ablaksarokkal (egyébként nagyon szeretem a beugró ablakokat, de itt pont nem érvényesül jól, bénán néz ki), a konyhabútor sem az én stílusom, a nappalival közös oldalán lévő pult is fura nekem, nem kellene az a pult oda. A nappali kicsi és szűkös, csak egy kis kanapé fér el benne a sarokban, ráadásul minden irányból ajtók nyílnak, így nem lehet igazán jól berendezni meg kihasználni a teret. Nem igazán funkcionál a helyiség nappaliként, inkább közlekedő, ráadásul a belső sarokból a kanapén ülve a fürdőszobába nézel befelé. Hova rakod a TV-t a nappaliban? A kanapéval vagy ülőgarnitúrával szemben a bejárati ajtó van, oda nem tudod rakni. A pulton vacakul nézne ki, a két szoba közötti falon nem jó, mert kitörik a nyakad a folyamatos jobbra fordulástól, balra se tudod tenni a fürdőszobaajtó miatt. Szóval van egy nappali, ami semmire sem használható, nem tudsz leülni benne kényelmesen lazulni. A szobákkal nincs bajom, azok szép világosak, jól berendezhetők. Ami számomra érdekes volt, hogy azt mondja az ingatlanos 3:52-nél, hogy ennek az ingatlannak "van egy nagyon-nagyon szép, igazából botanikus kerttel vetekedő közös társasházi udvara, ami folyamatosan karban van tartva". Én meg egy csúnya, gazos, elhanyagolt udvari kertet látok a videón, omladozó, vakolat nélküli téglafallal a háttérben. Nem jó ránézni arra a kertre, nem szép.

3:30-tól pedig: "Addig is, hogyha érdekes lehet számodra, és keresel egy IGAZÁN KÜLÖNLEGES belvárosi lakást, akkor ezt meg tudod tekinteni személyesen". Megpróbálja eladni a semmit igazán különlegesként. Kérdezem én: Mitől igazán különleges ez a lakás? Semmi különlegesség nincs benne. Tök egyszerű, tök átlagos, mint a lakások többsége. Csak a szobákban látok némi fantáziát, de azokban sem túl sokat. Élni lehet, hogy élnék benne egy ideig, ha éppen meg lennék szorulva és lakhatási gondjaim lennének, ezt az ingatlant pedig jó áron ki tudnám venni albérletbe, de tartós lakhatásra, magáncélra nem venném meg hosszútávra, hogy folyamatosan benne lakjak. Nem vonz ez a lakás. Tök oké, ha más lát benne fantáziát és lehetőséget, megértem és elfogadom. De nekem nem igazán jön be.

máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jó ez a lakás, nyilván minden épelméjű ember érti, hogy nem az irodabútorokkal együtt kell megvenni. Nem a legmodernebb a konyha meg a fürdőszoba, de láthatóan 10-20 évig nem lesz muszáj felújítani. Én egy normális, működőképes fürdőszobát, konyhát csak az esztétikaja miatt nem újitanék föl. Mondom ezt úgy, hogy 2 lakásfelújítas van mögöttem, tudom, miről beszélek. A lakással a fő probléma, hogy csak 2 szoba van benne, pedig elég nagy. Ekkora méretre már jó lenne 2 háló plusz egy nappali. Amúgy Sopron szuper hely és a belvárosa főleg. Jó az is, hogy fel van újitva az épület. Nekem a növényes udvar is nagyon tetszik. Az ingatlanos viszont felöltözhetett volna normálisabban is.
máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elrendezés nem olyan vészes. Nekem a fürdő kicsi lenne és biztos padlóig lebontanék mindent. Ez a stílus nagyon nem nekem való.
máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!