Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire éri meg hogy egy jó...

Mennyire éri meg hogy egy jó házért cserébe nem olyan jó a környék?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy családi házat Budapesten egy rosszabb kerületben, ahol állítólag nem olyan jó a környék de viszont a ház nagyon tetszik valószínűleg ezért olcsóbb is, de általában kerületben pont emiatt olcsóbbak az ingatlanok. A ház tényleg nagyon fullos medence minden van ,jó környéken max egy lakást kapok ennyi pénzért..
máj. 26. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Mit érsz a medencés házaddal, ha este sötétben rettegned kell, vagy esetleg betörnek a lakásodba?


Gondolkozz már egy kicsit! 🤦

máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
#1 hidd el a rossz arcok nem a szomszédjukba fognak betörni, hanem elmennek messzebbre, jobb kerületekbe.
máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. Ismerősöm az istenhegyen lakik az elit helye és betörtek hozzá.. Betörés inkább a gazdag helyeken vannak.
máj. 26. 21:26
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Én elmondtam a véleményemet. A te pénzed, a te döntésed, a te felelősséged. A kérdésnek sincs egyébként értelme így.
máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1. [link]


Pont az ilyen rossz kerületeknek mondott helyek mint Csepel Erzsébet kispest alacsonyabb betörési statisztika és érdekes módon pont az ötödik kerületben harmadik kerületben magas...

máj. 26. 21:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én a 23. kerületben laktam évekig, konkrétan a cigánysortól pár utcára. Azon kívül, hogy naponta jött el az utcában 1-1 ordibáló csoport, semmilyen atrocitás nem ért minket sem otthon, sem az utcán, sem a tömegközlekedésen.

Melyik kerületről volna szó?

máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, amikor a hetedik kerületben laktam, akkor minden nap kaptam valami b*szogatást ilyen-olyan emberektől, undorodtam az egésztől és féltem, sokszor még a lakásban is egyedül.


Kispesten semmi bajom nem volt, egymást gyepálták a rosszarcú emberek, pedig ott sem a kertvárosi részen laktam.


S fiatal nőként laktam ezeken a helyeken, sokszor hajnalban és éjszaka járkáltam dolgozni vagy haza.

máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: és hol van ez a jó ház? Melyik ker?
máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6. Pont Kispest (ugye Kispesten Erzsébeten, Csepelen legolcsobbak az ingatlanárak pont a környék miatt)
máj. 26. 21:39
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megvenném, de nyílván neked kell eldönteni.
máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!